| $1,679 | Amazon US (8/11) |
| $1,679 | Amazon UK (8/11) |
| $1,679 | Amazon FR (8/11) |
| 1 679,21 € | Amazon DE (8/11) |
| 422,60 € | CaseKing (4/11) |
| £513.91 | SmartTeck (4/11) |
| 250,79 € | Alternate (3/11) |
| £115.77 | Scan (2/11) |
| £199.97 | Box (2/11) |
| 250 грн | Y.ua (2/11) |
| 255 грн | Stylus (2/11) |
| 281 грн | Comfy (2/11) |
| 286 грн | Telemart (2/11) |
| 335 руб. | Kotofoto (2/11) |
| 399 бруб. | Fk (2/11) |
Ryzen 7 7700 на архітектурі Zen 4 справляється із сучасними іграми та багатопотоковими завданнями — рендерингом, монтажем, стримінгом — при теплопакеті 65 Вт. Процесор встановлюється в сокет AM5, працює з пам'яттю DDR5 і підтримує лінії PCIe 5.0 — свіжа платформа із запасом для апгрейду відеокарти, накопичувача та самого чипа. Така конфігурація підходить ігровому ПК і робочій станції середнього рівня, де потрібні вісім ядер без переходу в 105-ватний сегмент.
AMD Ryzen 7 7700 підходить і для ігор, і для багатопотокової роботи. В основі — 8 ядер і 16 потоків архітектури Zen 4, виготовлені за 5-нм техпроцесом TSMC. Базова частота — 3.8 ГГц, під навантаженням ядра прискорюються до 5.3 ГГц через Precision Boost. Єдиний кеш третього рівня на 32 МБ разом із L2 складається у 40 МБ — такий обсяг знижує затримки під час звернення до даних.
Теплопакет 7700 — 65 Вт проти 105 Вт у 7700X, а реальна межа потужності під навантаженням — до 88 Вт. В іграх різниця між ними близько відсотка, тому 7700 гріється менше. AMD не заблокувала множник 7700 — через Precision Boost Overdrive і Curve Optimizer частоти можна підняти вище від заводських. Вбудована графіка RDNA 2 виводить зображення без дискретної відеокарти.
В іграх результат залежить не від кількості потоків, а від швидкості одного ядра — кількості інструкцій за такт (IPC) і частоти. В архітектури Zen 4 цей показник зріс на 13% порівняно із Zen 3: AMD розширила виконавчий блок і подвоїла L2-кеш до мегабайта на ядро. Разом із бустом 5.3 ГГц і єдиним 32-мегабайтним L3 це підвищує частоту кадрів у сценах, що впираються в процесор.
Між поколіннями приріст помітний у синтетиці: у PassMark Ryzen 7 7700 випереджає Ryzen 7 5700X приблизно на 29%, а в Cinebench R23 набирає близько 18 000 балів — цього вистачає для рендерингу та монтажу. Для відеокарт середнього та високого класу восьми ядер достатньо: у 1080p і 1440p частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер, тому під час його апгрейду процесор не стане вузьким місцем.
Платформа AM5 працює з DDR5 і шиною PCIe 5.0. Контролер пам'яті підтримує лише цей стандарт у двоканальному режимі, офіційно до DDR5-5200 і до 128 ГБ, а профілі EXPO розганяють її автоматично. 24 лінії PCIe 5.0 обслуговують відеокарту та швидкісні NVMe-накопичувачі Gen5.
Головне в AM5 — тривалий цикл підтримки. AMD пообіцяла випускати чипи під цей сокет у кількох поколіннях. Тому процесор Ryzen 7 7700 можна замінити на старший без зміни плати, пам'яті та охолодження — це дешевше за повне перескладання.
Під 65-ватний AMD Ryzen 7 7700 підходить будь-який чипсет під AM5 — вибір залежить від версії PCIe та набору інтерфейсів. Базовий B650 дає відеокарті 16 ліній PCIe 4.0, шість портів USB 10 Гбіт/с і розгін пам'яті, а низьке тепловиділення не потребує посиленого VRM.
Старші чипсети додають швидкісні лінії та порти:
Процесор нативний для AM5, тому плати розпізнають його без оновлення BIOS — система стартує одразу після встановлення.
7700 постачається у tray-виконанні, без штатного охолодження, тому кулер підбирають окремо — зібрати систему із сумісною платою допоможе онлайн-конфігуратор Telemart. Купити Ryzen 7 7700 можна з доставкою по Україні та трирічною гарантією. Сервіс покупки частинами від monobank дає можливість розбити оплату збірки на кілька місяців.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 35395 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS PRIME B650M-K
Материнська плата Micro-ATX на чипсеті AMD B650
Серія ASUS Prime створена, щоб розкрити можливості процесорів AMD Ryzen. PRIME B650M-K поєднує надійну систему живлення, ефективне охолодження та зручне налаштування параметрів через інтуїтивне ПЗ й ексклюзивні функції BIOS. Підтримка DDR5, M.2 PCIe 5.0, 2.5Gb Ethernet, HDMI, VGA, USB 3.2 Gen 2, роз’єм USB 3.2 Gen 1 Type-C для передньої панелі, BIOS FlashBack та Aura Sync.
СокетAM5Ryzen 9000 / 8000 / 7000Пам’ятьDDR5до 96 ГБ, 8000+ МГц (OC)НакопичувачіPCIe 5.0M.2 + 4 × SATAМережа2.5GRealtek Ethernet
Ключові можливості
M.2 PCIe 5.0 для накопичувачівПідтримка DDR5USB Type-C для передньої панелі2.5G EthernetІнтелектуальне керуванняПерсоналізаціяІнтерфейси
Універсальність
PRIME B650M-K пропонує гнучкі засоби налаштування параметрів комп’ютера, щоб адаптувати продуктивність до поточних завдань.

AMD Precision Boost Overdrive збільшує граничні параметри струму й напруги. З агресивними налаштуваннями PBO алгоритм AMD підбирає надійний режим живлення компонентів плати для ще більшої продуктивності.

Функція енергозбереження: ліміт потужності процесора, знижена яскравість підсвічування Aura, тихий профіль вентиляторів і план енергозбереження Windows.

Повний контроль вентиляторів: автоналаштування одним клацанням, тихий режим і керування з UEFI BIOS.

Цифровий контролер Digi+ керує живленням у реальному часі й дає змогу точно налаштувати регулятор напруги процесора для стабільності та продуктивності.
Усе необхідне для налаштування, розгону та моніторингу системи — з режимами для новачків і досвідчених користувачів.

Тонке налаштування, вбудований пошук параметрів і профілі користувача ASUS — збережіть налаштування перед оновленням BIOS або поділіться ними з друзями.

Основні параметри, статистика й майстри покрокового налаштування. Швидкість вентиляторів регулюється перетягуванням графіка, режим «стелс» вимикає підсвічування Aura.
Охолодження
Радіатори та керовані роз’єми вентиляторів підтримують стабільну роботу комп’ютера під високими навантаженнями.

Накопичувач M.2 під пасивним радіатором менше ризикує втратити швидкість через перегрів. Радіатор кріпиться невипадними гвинтами.

На силових елементах — транзисторах і дроселях — встановлені радіатори з термопрокладками.
До 3 термосенсорівна кожен роз’єм вентилятора; системні вентилятори можна прив’язати до температури відеокартиАвтоматичний захистокрема схема захищає роз’єми вентиляторів від перегріву й перевантаження за струмом4-контактні роз’ємиавтовизначення типу вентилятора — ШІМ або напругаПродуктивність
Якісна система живлення, ефективне охолодження та сучасні інтерфейси розкривають переваги новітніх процесорів із великою кількістю ядер і високою пропускною здатністю.

Оперативна пам’ять
2 слоти DIMM, до 96 ГБ, двоканальний режим, частота до 8000+ МГц у розгоні.
AMD EXPO — для тих, хто не хоче обмежуватися стандартною частотою. Для модулів без EXPO — профілі ASUS AEMP: прошивка визначає мікросхеми пам’яті й пропонує оптимізовані частоти, таймінги та напруги.
ASUS OptiMem II: оптимізоване розведення доріжок та екранування — вища стабільність, менші затримки й більший запас частоти під час розгону.

Накопичувачі
Два слоти M.2, один із них з інтерфейсом PCIe 5.0 — швидкість передачі даних до 128 Гбіт/с* для швидкого завантаження системи й запуску програм. Плюс 4 порти SATA 6 Гбіт/с і RAID 0/1/10.
Інтерфейси

Слот PCIe 4.0 x16 для новітніх відеокарт із високою пропускною здатністю.

Роз’єм USB 3.2 Gen 1 Type-C для передньої панелі та повний набір USB-портів для периферії.
2.5G Ethernetконтролер Realtek швидко обробляє пакети TCP та UDP і знижує навантаження на процесорLANGuardзахист мережевого порту від статики та стрибків напруги* Фактична швидкість передачі даних відрізняється від теоретичної.
Персоналізація
Вбудована аудіопідсистема з продуманою конструкцією та RGB-ефекти, які легко налаштувати.

Алгоритм глибокого навчання виділяє голос і відсікає сторонні звуки — стукіт клавіш, клацання миші — у вхідному та вихідному аудіопотоці.

Підсвічування працює в кількох режимах і синхронізується з іншими пристроями Aura; налаштовується в Armoury Crate.

Два роз’єми визначають кількість світлодіодів на стрічці для автоналаштування ефектів і сумісні з попередніми пристроями Aura.
Ізоляціяаналогова й цифрова частини розділені для зниження взаємних завадПоділ каналівлівий і правий канали — на різних шарах друкованої платиАудіоконденсаторивід відомих японських виробників7.1кодек Realtek, до 24 біт / 192 кГц** Для 7.1 потрібен корпус з HD-аудіомодулем на передній панелі.
Для ентузіастів

Запишіть BIOS на USB-накопичувач FAT32, підключіть живлення до плати, вставте флешку й натисніть кнопку — процесор і пам’ять не потрібні.

Слот PCIe із цільною скобою з нержавної сталі та посиленими точками пайки — для важких відеокарт.
Q-LED Coreіндикація проблеми під час самотестування: процесор, відеокарта, завантажувальний накопичувачЗахист від стрибків напругивбудовані регулятори захищають плату від стрибків у мережі чи блоці живленняЗадня панель з нержавної сталіпокриття оксидом хрому проти корозії
AMD Ryzen × ASUS
Процесори AMD Ryzen і плати з сокетом AM5 створені для розгону та персоналізації: швидка пам’ять DDR5, шина PCIe 5.0 і розгін пам’яті через AMD EXPO. Підтримуються процесори до 170 Вт.
ASUS PRIME B650M-K — базова плата під сокет AM5 з чіпсетом AMD B650, форм-фактор microATX 24.4 на 22.1 см вписується в малі корпуси. Чіпсет підтримує процесори Ryzen 7000, 8000 і 9000 — апгрейд-шлях довжиною до трьох поколінь на одній платі. Два слоти DIMM тримають DDR5 до 96 ГБ сумарно, перший M.2-слот виходить на PCIe 5.0 під сучасні NVMe-накопичувачі, HDMI 2.1 виводить 4K на 60 Гц із вбудованої графіки. Кнопка BIOS FlashBack дає змогу оновлювати прошивку без процесора і пам’яті в слотах.
AMD розташувала B650 у середині лінійки чипсетів під AM5 — між початковим A620 і топовими X670/X670E. ASUS PRIME B650 підтримує процесори з тепловим пакетом до 170 Вт, що охоплює всю лінійку Ryzen — від шестиядерника 7600 до флагмана 9950X.
Восьмиядерний Ryzen 7 7800?3D, популярний ігровий процесор покоління, працює в штатних рамках під радіатором VRM. AMD заявила підтримку AM5 щонайменше до 2027 року — апгрейд процесора через два-три роки не потребуватиме заміни плати.
Два слоти DIMM приймають DDR5 загальним обсягом до 96 ГБ — стеля, якої вистачає будь-якому домашньому сценарію. Нативні частоти від 4800 до 5200 МГц працюють без втручання, профілі AMD EXPO і Intel XMP піднімають планку до 8000 МГц у режимі розгону.
Технологія OptiMem II на шестишаровій PCB утримує цілісність сигналу на високих частотах без втрати стабільності. PRIME B650 M-K зберігає апгрейд-шлях і у випадку з планками ОЗП: модулі пам’яті підійде наступному поколінню Ryzen без заміни платформи.
Перший M.2-слот виходить на PCIe 5.0 x4 — ексклюзив для плат на B650, де Gen5 зазвичай з’являється тільки на чипсетах B650E або X670E. SSD п’ятого покоління працює на швидкості до 14 ГБ/с — завантаження проєктів у 4K-монтажі займає секунди. У другого M.2-слота — PCIe 4.0 x4 під системний NVMe. Основний слот PCIe 4.0 x16 підтримує відеокарти — для GPU аж до RTX 5070 цього каналу достатньо. Чотири порти SATA III — під HDD для медіатеки і 2.5-дюймові SSD.
Realtek 2.5Gb Ethernet дає пропускну спроможність удвічі вищу за стандартний гігабіт — для NAS-резервних копій і 4K-стримінгу каналу вистачає із запасом. На задній панелі — вісім портів USB: два USB 3.2 Gen 2 на 10 Гбіт/с, два USB 3.2 Gen 1 і чотири USB 2.0 під клавіатуру, мишу і периферію.
Передній конектор USB Type-C через USB 3.2 Gen 1 — для смартфона або зовнішнього SSD. HDMI 2.1 виводить 4K на 60 Гц із вбудованої графіки Ryzen 8000G. У кодека Realtek 7.1 — екрановані шари PCB проти наведень на вихід підсилювача. RGB-хедер 12 В і два ARGB Gen 2 5 В приймають підсвічування корпусу і кулерів — через Aura Sync можна виставити колірні сцени.
VRM за схемою 11 фаз 2?4+2+1+1 тримає заявлений TDP 170 Вт — збірка на Ryzen 7 7800?3D працює в штатному режимі під радіатором живлення. DIGI+ VRM з ШІМ-контролером Infineon ASP2208 керує напругою, AI Suite 3 моніторить параметри в реальному часі.
У пакеті ASUS 5X PROTECTION III — захист мережевого порту LANGuard, посилений слот відеокарти Safeslot Core+ і неіржавна I/O-панель. Q-LED Core підсвічує стадії завантаження CPU, DRAM, VGA і Boot Device — діагностика без тестера. Материнська плата ASUS PRIME B650M-K готова до свіжого Ryzen 9000 ще до встановлення процесора — кнопка BIOS FlashBack зчитає USB-флешку з прошивкою та оновить BIOS.
Telemart супроводжує покупку трирічною гарантією і доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest по Україні, також замовлення можна забрати в шоурумах у дев’яти містах. Під збірку платформи AM5 Telemart пропонує конфігуратор ПК і консультацію фахівців — вони підберуть сумісний процесор, пам’ять і накопичувачі під завдання.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 96 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x SPI TPM header (14-1pin) 1 x кнопка BIOS FlashBack |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5600 |
| Пропускна спроможність | 44 800 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Представивши флагманський накопичувач Samsung 990 Pro, корейський бренд укотре підвищує планку продуктивності. Цей SSD створений для тих, хто не шукає компромісів. Він кардинально покращує роботу системи, забезпечуючи миттєвий відгук у найвимогливіших завданнях.
В основі разючих показників SSD Samsung 990 Pro лежить баланс передових технологій. Інженери Samsung об’єднали власний високопродуктивний контролер, новітнє покоління пам’яті V-NAND і весь потенціал інтерфейсу PCIe 4.0.
Накопичувач Samsung 990 Pro розкриває весь потенціал сучасного інтерфейсу PCIe 4.0, наближаючись до його теоретичного максимуму. Серцем пристрою став новий, перероблений контролер Samsung.
У парі з передовою пам’яттю V-NAND він демонструє феноменальну продуктивність. Швидкість послідовного читання досягає 7450 МБ/с, а запису — 6900 МБ/с. Завантаження операційної системи, запуск важких програм і відкриття великих файлів відбуваються практично миттєво.
Продуктивність в операціях з випадковим доступом також вражає:
Ці показники безпосередньо впливають на чуйність системи під час роботи з безліччю дрібних файлів, що особливо важливо для геймерів і професіоналів.
Надійність — фундаментальна характеристика Samsung 990 Pro. Накопичувач побудований на базі багатошарової пам’яті V-NAND, яка збільшує швидкість і забезпечує довгий термін служби. Доступні моделі обсягом від 1 ТБ до 4 ТБ. Якість підкріплює 5-річна гарантія виробника.
Ресурс запису — один із передових на ринку:
Такий ресурс дає змогу щодня перезаписувати сотні гігабайт інформації впродовж усього гарантійного терміну.
Стабільну роботу під навантаженням забезпечує система терморегуляції. Контролер вкритий нікелем для кращого тепловідведення, а спеціалізована наліпка-радіатор розподіляє тепло від чипів пам’яті. Для максимального охолодження доступна версія з алюмінієвим радіатором. Стандартний формфактор M.2 2280 спрощує встановлення в більшість сучасних ПК і консолей.
SSD-диск Samsung 990 Pro — універсальне рішення, яке прискорює будь-яке завдання:
Купити Samsung 990 Pro — це зробити інвестицію у швидкість і комфорт, які відчуваються в кожному кліку.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | V-NAND 3-bit MLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | Samsung in-house Controller |
| Швидкість читання | 7450 |
| Швидкість запису | 6900 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність | 7.8 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Додатково |
Підтримка шифрування: AES 256-бітове шифрування (Class 0), TCG/Opal, IEEE1667 (Шифрований привід) Підтримка алгоритму автоматичного складання сміття GC Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T Кеш пам'ять Samsung 1GB Low Power DDR4 SDRAM Підтримка сплячого режиму |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Samsung Odyssey G5 G53F
27" ігровий монітор QHD 200 Гц
Епічний екран. Епічна гра. IPS-панель QHD з частотою оновлення 200 Гц, часом відгуку 1 мс (MPRT), HDR10 та AMD FreeSync Premium.
Частота200ГцВідгук1мс (MPRT)Роздільна здатністьQHD2560×1440Яскравість300кд/м²
200 HzQHDIPSHDR10AMD FreeSync PremiumBlack EqualizerВіртуальний прицілAuto Source Switch
QHD
Досліджуйте ігровий світ, який став ще більш яскравим і захоплюючим, ніж будь-коли раніше. Завдяки щільності пікселів, яка в 1,7 раза перевищує показники Full HD (1920x1080), роздільна здатність QHD (2560x1440) забезпечує вражаючу деталізацію та надзвичайну чіткість зображення. Тепер жодна деталь гри не пройде поза вашою увагою на екрані такого самого розміру.
IPS
Виведіть гру на новий рівень з точними і яскравими кольорами. Завдяки широкому куту огляду 178º IPS-панель забезпечує стабільно насичені кольори з різних ракурсів, завдяки чому ваші ігри стають реалістичними і вражаюче яскравими.

HDR10
Насолоджуйтесь яскравою графікою з покращеним контрастом та точністю передачі кольорів. Технологія HDR10 оптимізує передачу більш яскравих світлих ділянок та темних тіней для кращої глибини – завдяки чому сцени виглядають більш реалістичними.
Частота оновлення 200 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT)
Підніміть свою гру на новий рівень завдяки підвищеній швидкості та продуктивності. Частота оновлення 200 Гц забезпечує чіткішу передачу зображення для більш ясного ігрового процесу, а практично миттєвий час відгуку 1 мс (MPRT) гарантує, що рухи фіксуються в реальному часі, забезпечуючи неперевершену точність.
* Частота оновлення та час відгуку можуть відрізнятися залежно від джерела сигналу. «1 мс» — середній час відгуку в діапазоні 1,00–1,99 мс, заокруглений до цілого; на основі внутрішнього тестування, потрібен режим «Екстремальний».

AMD FreeSync Premium
Краща плавність динамічних ігор завдяки технології змінної частоти оновлення (VRR) та AMD FreeSync Premium. Синхронізована робота графічного процесора та дисплея зменшує переривання, затримки на екрані та розриви зображення навіть у найінтенсивніших ігрових сесіях. Функція доступна з сумісною відеокартою AMD.

Black Equalizer
Помічайте супротивників у кожному кутку. Технологія Black Equalizer дозволяє освітлити темні ділянки в іграх, завдяки чому ви зможете виявляти супротивників навіть у найгустіших тінях.

Віртуальний приціл
Підвищіть точність своїх пострілів за допомогою функції Віртуального прицілу. Перехрестя прицілу на екрані підвищує точність прицілювання в найнапруженіші моменти.
Auto Source Switch
Швидше повертайтеся до гри завдяки Auto Source Switch. Ваш монітор миттєво перемикається на новий вхідний сигнал, коли ви підключаєте пристрій, без необхідності перемикатися між численними входами для початку гри.
DisplayPort 1.41 порт, HDCP 2.2HDMI 2.02 портиНавушникиаудіовихідVESA 75×75настінне кріплення−2°…20°нахил підставки3,9 кгз підставкою

613,2 × 463,1 × 217,4 мм з підставкою

50,4 мм завглибшки без підставки
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 200 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| NTSC | 72 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 75x75 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | від +20° до -2° |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 21 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Eco Saving Plus Eye Saver Mode Off Timer Plus Black Equalizer Super Arena Gaming UX |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR10 RGB-підсвічування |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель HDMI Кабель DisplayPort |
| Габарити |
613.2 x 463.1 x 217.4 мм (з підставкою) 613.2 x 364.5 x 50.4 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 707 x 162 x 430 |
| Вага |
3.9 кг (без підставки) 3.5 кг (з підставкою) |
| Вага в упаковці | 5.7 |
| Колір | Чорний |

Швидше. Точніше. Зроблено з професійним розумінням. Наступне покоління нашої 60-грамової професійної ігрової миші стало ще досконалішим завдяки співпраці з найкращими світовими гравцями.

Низькопрофільна, симетрична форма SUPERLIGHT 2 забезпечує швидкий рух, стабільний контроль і постійне домінування.

SUPERLIGHT 2 оснащений HERO 2 — забезпечує бездротовий запит з частотою 8 кГц, відстежує прискорення до 88 g зі швидкістю 888 дюймів на секунду.

Перемикачі LIGHTFORCE поєднують швидкість оптичних перемикачів із зручністю та ефективністю механічних. Швидко. З задоволенням. Створена, щоб перемагати.

HERO 2. LIGHTFORCE. LIGHTSPEED. До 95 годин автономної роботи на одному заряді. Швидка зарядка через USB-C — і ви знову в грі.

— benjyfishy, дворазовий чемпіон світу

17 трофеїв у 2024 році, 44 команди-партнери PRO, понад 300 кіберспортсменів-партнерів PRO. 61,5 % чемпіонатів League of Legends виграли команди PRO.

Професійний кіберспорт змушує вибирати: легкий маніпулятор для блискавичних свіпів або важкий заради стабільності прицілювання. Миша Logitech G Pro X Superlight 2 знімає цей компроміс — 60 грамів корпусу, сенсор HERO 2, що відстежує до 888 IPS, і бездротовий зв’язок LIGHTSPEED із затримкою менше ніж мілісекунда. Logitech зібрала в одному пристрої все, що вимагають турнірні гравці: мінімальну вагу, максимальну точність і відгук без дротів.
Logitech розробляла Superlight 2 не в лабораторії, а на тренувальних базах кіберспортивних команд. Shox з G2 Esports тестував прототипи між матчами CS2, Bjergsen з TSM роками використовував LIGHTSPEED-миші Logitech G на турнірах LEC. Про-гравці визначили ключові параметри: вага нижче 63 грамів, polling rate 8000 Гц і відсутність Bluetooth — на майданчиках з десятками Wi-Fi-мереж зайвий протокол створює перешкоди. Logitech G постачає периферію на CS Major і Valorant Champions — Superlight 2 пройшла перевірку в найжорсткіших RF-умовах.
Корпус G Pro X Superlight 2 симетричний — підходить для правші та лівші. Розміри 125 ? 65 ? 42 мм підходять для claw і palm grip: низький профіль фіксує долоню без тиску, а звуження спереду дає свободу пальцям для швидкого кліку. Матове покриття не ковзає і не збирає відбитки.
Logitech розробила HERO 2 як еволюцію HERO 25K — роздільна здатність зросла до 44 000 DPI, швидкість відстеження — до 888 IPS, прискорення — до 88G. Про-геймери виставляють 400–1600 DPI, але запас за IPS критичний: HERO 2 передає сирі дані без фільтрації та згладжування, і курсор повторює траєкторію руки один до одного. Різкий свіп через пів екрана на моніторі 240 Гц — сенсор відстежить без втрати позиції.
Logitech об’єднала два підходи в одному перемикачі:
Батарея Logitech Superlight 2 тримає до 95 годин за polling rate 1000 Гц. Перемикання на 8000 Гц скорочує автономність до 19 годин — миша відправляє позицію у вісім разів частіше. Для турнірних сесій цього вистачає, а заряджання через USB-C займає кілька годин. Килимок POWERPLAY 2 заряджає мишу прямо під час гри — без дротів і пауз.
LIGHTSPEED — пропрієтарний протокол Logitech на частоті 2.4 ГГц. Затримка менше однієї мілісекунди — на рівні дротового підключення і в десятки разів швидше Bluetooth. При polling rate 8000 Гц миша передає позицію кожні 0.125 мс — курсор оновлюється практично безперервно. USB-ресивер працює стабільно навіть на зашумлених турнірних майданчиках, де десятки пристроїв ділять частотний діапазон.
Через G HUB можна налаштувати поведінку Superlight 2 повністю під себе:
G HUB розпізнає запущену гру й активує потрібний профіль автоматично.
Шістдесят грамів — Superlight 2 легший за більшість бездротових конкурентів. Легкий корпус знижує навантаження на зап’ястя під час багатогодинних сесій: рука менше втомлюється, рухи залишаються точними до фінальних раундів. Ніжки з чистого PTFE ковзають по будь-якому килимку без ривків і залипань.
У Telemart підібрати Logitech G Pro X Superlight 2 допоможуть фахівці з ігрової периферії, а доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest доступне по всій Україні. Telemart — технічний спонсор Федерації кіберспорту України, і кіберспортивне обладнання тут знають зсередини.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал |
| Максимальна чутливість | 44000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 5 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Частота опитування | 8000 |
| Сенсор | HERO 2 |
| Максимальна швидкість | 22.5 |
| Акселерація | 88 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Програмовані клавіші Для хвату «Коготь» Полегшені |
| Додатково | Час роботи акумулятора (постійний рух): 95 год |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 63.5 x 40 |
| Вага | 60 |
| Колір | Рожевий |
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2527 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20900 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3840 |
| Довжина відеокарти | 197 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Білий з чорним |
ГОТОВНІСТЬ ДО МАЙБУТНЬОГО
Завдяки здатності забезпечувати потрійну потужність TGP протягом 0,1 мс, випадкові стрибки напруги більше не є проблемою. Гарантує стабільне та постійне живлення як для застарілих, так і для новітніх ПК у найближчому майбутньому.
ЕНЕРГІЯ, ЯКІЙ МОЖНА ДОВІРЯТИ
Завдяки використанню преміального основного електролітичного конденсатора, активного PFC, повномостової схеми SRC LLC та топології DC-to-DC, здатний утримувати напругу ? 16 мс під високим навантаженням 80%.
ЖИВЛЕННЯ PCI-E 5.1
Оснащений мідним кабелем 16AWG з опліткою, стійким до температури 105°C, забезпечує до 600 Вт потужності для сучасних відеокарт.
ОПЛЕТЕНІ КАБЕЛІ
Постачається з кабелями в захисній оплітці вже з коробки! Це довгоочікуване оновлення, що надає блоку живлення преміального вигляду та відчуття.
ДИНАМІЧНИЙ ВЕНТИЛЯТОР НА ГІДРОПІДШИПНИКУ
Оснащений 135-мм вентилятором на гідропідшипнику, який автоматично регулює свою швидкість відповідно до потреб охолодження блоку живлення.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 135 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) NLO (Без навантаження) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Сріблястий |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 / 3 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 170 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 1 х USB 2.0 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково | пилові фільтри |
| Матеріал | SPCC Сталь і ABS |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 432 x 215 x 483 |
| Вага | 7 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська, російська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.4 |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Ресурс клавіш | 5 млн натискань |
| Формат розкладки | ANSI |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | Декілька кольорів |
| Сумісність з ОС |
Windows 7/8/8.1/10 Mac OS Linux |
| Додатково |
За допомогою мультимедійних клавіш Fn можна виконувати швидкі операції з відтворенням музики, регулюванням гучності та інтернет серфінгу, щоб заощадити свій час Plug and play: не потрібне програмне забезпечення, потрібно лише вставити порт USB |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 437 x 128 x 30 |
| Вага | 388 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии