| $1,876 | Amazon US (6/9) |
| $1,876 | Amazon UK (6/9) |
| $1,876 | Amazon FR (6/9) |
| 1 876,57 € | Amazon DE (6/9) |
| 32,99 € | Alternate (1/9) |
| 34,90 € | CaseKing (1/9) |
| 95 грн | Stylus (1/9) |
| 95 грн | Y.ua (1/9) |
| 102 руб. | Just (1/9) |
| 102 грн | Comfy (1/9) |
| 113 руб. | Beru (1/9) |
| 138 руб. | xcom (1/9) |
| 187 бруб. | Fk (1/9) |
| Лінійка | Intel Core Ultra 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1851 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1851 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 10 |
| Частота процесора | 3300 |
| Максимальна тактова частота | 4900 |
| Об'єм кешу L3 | 20480 |
| Кодова назва мікроархітектури | Arrow Lake |
| Серія | 15 Gen |
| Назва графічного ядра | Intel Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | - |
| Тип пам'яті | DDR5: 6400 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 31435 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
ROG STRIX B860-A GAMING WIFI
Завдяки підтримці NPU і рішенням з підтримкою штучного інтелекту, ROG STRIX B860-A Gaming WiFi готовий до передових застосунків для ПК зі штучним інтелектом. Завдяки портам USB4 (20 Гбіт/с), PCIe 5.0 і підсвічуванню Aura Sync RGB він забезпечує швидке передавання даних, універсальні можливості під'єднання та естетику, що налаштовується, відповідно до вашого стилю.
AI Advisor
ASUS AI Advisor - це технічний експерт ASUS, який завжди готовий відповісти на ваші запитання. Власники сумісних материнських плат ASUS можуть взаємодіяти з цією технологією на основі штучного інтелекту, використовуючи природну мову, щоб дізнатися більше про своє обладнання. Для DIY-фахівців-початківців він може надати зрозумілі пояснення функцій оптимізації, як-от AI Overclocking і налаштування швидкості обертання вентиляторів, а для досвідчених ветеранів ПК - підказки та інструкції щодо новітніх функцій, пропонованих ASUS.
NPU BOOST
Інтегрований NPU в процесорах Intel Core Ultra (серія 2) ефективно прискорює робочі процеси штучного інтелекту, а NPU Boost дає змогу зробити з його допомогою ще більше. Ця функція BIOS розганяє NPU одним клацанням миші, збільшуючи продуктивність до 24%.
Схема живлення
VRM має 14+1+2+1 каскадів живлення, кожен з яких розрахований на навантаження до 80 ампер. Високоякісні дроселі та довговічні конденсатори розроблено для роботи за екстремальних температур, що забезпечує продуктивність, яка перевищує промислові стандарти.
AEMP III для максимальної продуктивності DDR5
ASUS Enhanced Memory Profile III (AEMP III) - це вдосконалена мікропрограма, що дає змогу досягти неперевершеної продуктивності пам'яті під час використання новітніх модулів CUDIMM. Завдяки двофазному процесу комплексного налаштування AEMP III спочатку оптимізує тактовий драйвер, а потім частоту пам'яті. У результаті досягається оптимальний баланс між продуктивністю та стабільністю навіть на найсучасніших швидкостях DDR5-7600 і вище.
Підтримка M.2 PCIe 5.0
Ця материнська плата також оснащена одним слотом PCIe 5.0 M.2 для найшвидшого передавання даних зі швидкістю до 128 Гбіт/с, а всі слоти M.2 підтримують конфігурації NVMe RAID, що дають змогу використовувати переваги найсучасніших швидкостей.
Незаперечно з ROG STRIX
ROG Strix B860-A має чистий білий дизайн, який доповнить будь-яку збірку. Відповідні металеві радіатори підкреслюють елегантний зовнішній вигляд, а RGB-підсвітка Aura Sync додає настроювані ефекти для створення тонкого або сміливого стилю.
Перевершити конкурентів
Материнські плати ROG Strix оснащені технологією ASUS Aura, що дає змогу повністю контролювати освітлення і використовувати різні налаштування як для вбудованих RGB-світлодіодів, так і для сторонніх аксесуарів. Ефекти можна легко синхронізувати між сумісними відеокартами ROG, моніторами, клавіатурами та мишами, щоб надати вашій системі єдиного вигляду.
ASUS Fan Xpert 2+
Програмне забезпечення ASUS Fan Xpert 2+ забезпечує всебічний контроль над вентиляторами. У режимі автоматичного налаштування всі параметри налаштовуються одним клацанням миші. Також є режим Extreme Quiet, який знижує швидкість обертання вентиляторів корпусу до мінімального значення за замовчуванням, щоб система працювала безшумно під час виконання легких завдань. Вентиляторами також можна керувати через UEFI BIOS.
USB4 (20 Гбит/с)
Strix B860-A оснащений одним портом USB4 (20 Гбіт/с) для швидкісного передавання даних зі швидкістю до 20 Гбіт/с.
DOLBY ATMOS
Компанії ROG і Dolby уклали партнерство, щоб забезпечити користувачам чудову якість ігрового звуку. Dolby Atmos розширює можливості традиційних систем об'ємного звучання, додаючи канали висоти, що дає змогу сприймати тривимірний звук зверху, знизу та навколо слухача.
SupremeFX
ROG SupremeFX - це унікальне поєднання апаратних і програмних технологій, що забезпечують чудове звучання. У Strix B860-A реалізовано кодек ALC1220P для відтворення у високій роздільній здатності до 32 біт/192 кГц по всіх каналах. Вихід на передню панель передається через вбудований підсилювач Savitech, який може передавати звук високої чіткості на широкий спектр колонок і гарнітур.
Слот PCIe 5.0
Strix B860-A пропонує наскрізну підтримку PCIe 5.0, а самий верхній слот розширення x16 захищений утримуючим кронштейном SafeSlot, що витримує вагу новітніх відеокарт. Один із вбудованих слотів M.2 здатний працювати зі швидкістю читання і запису до 16 ГБ/с, а решта - з вражаючою швидкістю 8 ГБ/с. Кожен слот M.2 оснащений потужними радіаторами для відведення тепла від накопичувачів нового покоління.
2.5Gb Ethernet
Вбудований Ethernet 2,5 Гбіт підвищує швидкість під'єднання до локальної мережі, збільшуючи пропускну здатність у 2,5 раза. Використовуючи наявний кабель LAN, ви можете скористатися перевагами цієї мережевої модернізації, щоб зменшити затримки, отримати більш плавні відеопотоки з високою роздільною здатністю і прискорити передачу файлів.
WiFi 7
WiFi 7 нового покоління підтримує смугу пропускання 160 МГц у діапазоні 6 ГГц і 4096 QAM. Multi-Link Operation (MLO) забезпечує стабільне з'єднання і низьку затримку, підтримуючи діапазони 2,4, 5 і 6 ГГц для збільшення зони покриття і пропускної здатності.
Aura Sync
Повний контроль RGB-освітлення для систем ентузіастів, що забезпечує безшовну синхронізацію із сумісним обладнанням.
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1851 |
| Процесори | Процесори LGA1851 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B860 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8600 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Підтримка CUDIMM | Підтримка Clocked Unbuffered DIMM (CUDIMM) |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC1220P |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 4 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 2 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Білий |
| Статус материнської плати | Нова |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 поєднує в собі відмінні температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що спрямовують максимальний потік повітря до радіатора, розміщено в компактному пристрої товщиною 2,5 слота. Ці вдосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4.5
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
Архітектура NVIDIA Blackwell
NVIDIA DLSS 4.5 з Dynamic Multi Frame Generation
Технологія низької затримки NVIDIA Reflex
Трасування шляху з нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
Ретельно продумана форма кожуха та радіатора, а також розташування теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляційні отвори бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недосяжні для інших компактних відеокарт.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Два вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора.
Технологія 0 дБ
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 градусів, що дозволяє знизити шум у системі за невеликого навантаження.
Два кулькових підшипники
Підшипники вентиляторів бувають різних типів, кожен із яких має свої переваги. Кулькові підшипники, що використовуються в цій відеокарті, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель відеокарт серії Dual виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й відмінними антикорозійними властивостями.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: нижча температура графічного чипа чи тиха робота відеокарти? У режимі Performance вентилятори системи охолодження обертаються на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта працює тихіше за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності. Хочете більше гнучкості? Скористайтеся ексклюзивною утилітою GPU Tweak III для максимально точного налаштування системи охолодження відеокарти.
Технологія Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme – це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дозволяє уникнути використання агресивних хімічних засобів для чищення, в результаті чого зменшується вплив на навколишнє середовище. Результатом є нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний, високоякісний продукт у цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
Утиліта ASUS GPU Tweak III виводить тонке налаштування відеокарти на новий рівень. Вона дозволяє змінювати ключові параметри, зокрема частоти ядра GPU, частоту пам'яті та напругу, а також стежити за всіма показниками в реальному часі через налаштовуваний екранний дисплей. Також доступне розширене керування вентиляторами та багато інших функцій, які допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на Adobe Creative Cloud під час купівлі вибраних продуктів ASUS — отримайте доступ до всіх застосунків Adobe та Adobe Substance 3D.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 800 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 представив технологію Multi Frame Generation (MFG) та трансформерні моделі. DLSS 4.5 додає Dynamic MFG і трансформерну модель другого покоління. Усе це працює завдяки хмарному суперкомп'ютеру NVIDIA, який безперервно покращує ігрові можливості вашого ПК.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває доступ до революційного реалізму трасування шляху. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
Зібрати ігровий ПК із запасом на кілька років — завдання, де відеокарта визначає стелю. ASUS Dual RTX 5060 на архітектурі NVIDIA Blackwell закриває потреби геймерів у 1080p і 2K без переплати за флагманський сегмент. ASUS спроєктувала серію Dual як готове рішення: тихе двовентиляторне охолодження, компактний корпус завдовжки 228 мм і заводський розгін в OC-режимі — карта вставляється в типовий Mid-Tower без перезбирання.
NVIDIA зібрала чип GB206 за 5-нм техпроцесом TSMC і розмістила в ньому 3840 ядер CUDA — на чверть більше, ніж у RTX 4060. Тензорні ядра п’ятого покоління і RT-ядра четвертого працюють паралельно з шейдерними блоками, тому нейромережеві обчислення DLSS, трасування променів і основний рендеринг не конкурують за одні й ті самі ресурси. У стандартному режимі GPU досягає буст-частоти 2535 МГц, а OC-режим ASUS підіймає планку до 2565 МГц без ручного налаштування.
ASUS Dual RTX5060 8GB перейшла на GDDR7 — покоління відеопам’яті, що змінило GDDR6 і подвоїло ефективну швидкість на контакт. Пропускна здатність досягає 448 ГБ/с за 128-бітної шини пам’яті: текстури високої роздільної здатності довантажуються без затримок. Вісім гігабайтів VRAM покривають більшість сценаріїв у 1080p і 1440p, а в AAA-проєктах з ультратекстурами DLSS 4 знижує навантаження на відеопам’ять завдяки рендерингу за меншої внутрішньої роздільної здатності.
Blackwell — четверте покоління архітектури NVIDIA з апаратним трасуванням променів. RT-ядра обробляють віддзеркалення, глобальне освітлення і тіні в реальному часі з мінімальним осіданням кадрів. ASUS PCI-Ex GeForce RTX 5060 підтримує DLSS 4 з технологією Multi Frame Generation: нейромережа генерує проміжні кадри між реальними, подвоюючи підсумковий FPS. NVIDIA Reflex 2 з функцією Frame Warp додатково скорочує затримку введення — критичний параметр у змагальних шутерах.
При TDP всього 145 Вт ASUS реалізувала кілька рішень для ефективного тепловідведення:
ASUS Dual 5060 займає 2.5 слота за довжини 228 мм — поміститься навіть у компактний корпус формату Micro-ATX. Карта під’єднується до слота PCIe 5.0 і коректно працює на материнських платах із PCIe 4.0. Живлення надходить по одному 8-pin кабелю, мінімальна потужність блоку — 550 Вт. Кабель 12VHPWR не потрібен — підійде будь-який сучасний БЖ із конектором pin за невисокого енергоспоживання карти.
У Full HD відеокарта ASUS Dual RTX 5060 розкриває себе повністю — ультраналаштування навіть у важких проєктах. У 1440p DLSS 4 утримує FPS на комфортному рівні 60+ кадрів. Для 4K карта залучає Multi Frame Generation — картинка залишається чіткою, а навантаження на GPU знижується. Кілька типових сценаріїв:
На панелі ASUS RTX 5060 Dual — один вихід HDMI 2.1b і три DisplayPort 2.1b, до чотирьох моніторів одночасно. DisplayPort 2.1b передає сигнал аж до роздільної здатності 8K, HDMI 2.1b видає повноцінний 4K при 120 Гц. G-SYNC синхронізує частоту монітора з GPU і прибирає розриви зображення. Свіжі драйвери Game Ready доступні через GPU Tweak III — утиліта також відповідає за моніторинг температур і розгін.
ASUS зібрала в Dual RTX 5060 OC продуктивність архітектури Blackwell, тихе охолодження і компактні розміри — готове рішення для ігрової станції без компромісів щодо шуму і температур. У Telemart карту можна подивитися і протестувати в одному з 12 шоурумів, а онлайн-конфігуратор ПК перевірить сумісність з іншими компонентами. Кешбек 10% бонусами і безплатне доставлення Новою Поштою від 2000 грн роблять покупку ще вигіднішою.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2565 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20900 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3840 |
| Довжина відеокарти | 228 |
| Висота відеокарти | 123 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Default mode: 2535MHz (Boost Clock) |
| Колір | Чорний з білим |
Збірки на AMD AM5 і Intel LGA1700 розкривають потенціал тільки зі швидкою DDR5 — повільна пам’ять перетворює потужний процесор на вузьке місце. Kingston підібрала для Fury Beast частоту 6000 МГц з таймінгами CL36–44-44: точку, де приріст в іграх і робочих завданнях ще відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування. Два модулі по 16 ГБ у комплекті Kingston DDR5 32GB KF560C36BBE2K2–32 закривають потреби геймерів і професіоналів без переплати за надлишковий обсяг.
DDR5 винесла управління живленням на сам модуль — вбудований PMIC точніше регулює напругу і не залежить від якості VRM плати, що стабілізує розгін. Конфігурація single rank (1Rx8) знижує навантаження на контролер пам’яті процесора, а алюмінієвий тепловідвід висотою 34.9 мм вписується під більшість баштових кулерів. У режимі JEDEC (4800 МГц, 1.1V) планки KF560C36BBE2K2–32 практично не нагріваються: при активації XMP/EXPO до 6000 МГц і 1.35V радіатор справляється без активного охолодження.
Різниця між DDR5–4800 і DDR5–6000 найпомітніша в геймінгу за 1080p, де відеокарта впорається легко, а процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті. Швидкі модулі скорочують осідання 1% Low FPS — ті самі мікрофризи, які псують відчуття плавного геймплея. У рендерингу та відеомонтажі пропускна здатність 48 000 МБ/с прискорює обмін даними між процесором і GPU:
Kingston прошила в кожен модуль профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO v1.1 — користувачеві не потрібно вручну підбирати частоту, таймінги і напругу. Один пункт у BIOS/UEFI, і Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz 32GB працює на заявленій швидкості:
Комплект KF560C36BBE2K2–32 протестовано на платах ASUS, MSI та GIGABYTE з чипсетами Z790, B760, X670E і B650 — імовірність проблем під час першого запуску мінімальна. На Intel LGA1700 (Core 12–14-го поколінь) пам’ять залучає XMP 3.0, на AMD AM5 (Ryzen 7000/9000) — EXPO v1.1. Перед встановленням оновіть UEFI — свіжий мікрокод покращує сумісність із високочастотними модулями.
Шістнадцять гігабайтів здавалися достатніми кілька поколінь тому, а зараз — нижня межа комфорту. AAA-гра займає 12–16 ГБ, браузер із вкладками — ще 3–4 ГБ, фонові процеси — 2–3 ГБ. При 16 ГБ система починає скидати дані в файл підкачки, кадри просідають. Комплект Kingston Fury DDR5 32GB (2x16 ГБ) закриває цей дефіцит і подвоює пропускну здатність шини завдяки двоканальному режиму — одноканальна конфігурація вдвічі повільніша.
Вбудована корекція On-Die ECC виправляє однобітні збої на кристалі до потрапляння даних у кеш процесора — стабільна робота за 6000 МГц без артефактів у стрес-тестах. Робочий діапазон температур: 0–85°C.
Комплект Kingston Fury Beast DDR5 32GB доступний в інтернет-магазині Telemart з доставленням по Україні та самовивезенням із 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-44-44 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 61 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 140 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 154 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 3 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 |
| Особливості |
Бокове вікно з акрилу Кабель-менеджмент |
| Матеріал | Метал і акрил |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 375 x 215 x 439 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Ігровий монітор MSI MAG 275QF успішно поєднує передові технології та доступність, роблячи Quad HD геймінг реальністю для гравців із різним бюджетом. Він забезпечує частоту оновлення 180 Гц для максимальної плавності та деталізовану роздільну здатність 2K QHD для чіткої картинки. Швидкий відгук матриці та технологія синхронізації завершують образ ідеального інструменту для перемог у динамічних іграх.
Успіх у динамічних іграх залежить від мілісекунд і точного сприйняття ігрового середовища. Кожна характеристика MSI MAG 275QF підпорядкована головному завданню — мінімізувати затримки та максимізувати деталізацію.
В основі монітора 27" MSI MAG 275QF лежить 27-дюймова матриця Rapid IPS, яка забезпечує кути огляду до 178 градусів і точну передачу кольору. Роздільна здатність WQHD (2560?1440) пропонує оптимальну щільність пікселів для такої діагоналі — зображення виходить деталізованим, а окремі точки непомітні зі звичайної відстані. Це дає змогу відеокартам середнього та високого класу розкрити свій потенціал, забезпечуючи стабільний FPS.
Ключова перевага для геймерів — частота оновлення 180 Гц. Екран здатний відображати до 180 кадрів за секунду, що робить рух в іграх плавним і чуйним. Для змагальних шутерів і перегонових симуляторів така частота критично важлива — вона дає змогу швидше реагувати на дії супротивників і точніше відстежувати цілі.
Ще одна причина купити MSI MAG 275QF — мінімальний час відгуку матриці — всього 1 мс (GtG), у деяких режимах до 0.5 мс. Цей параметр визначає, як швидко піксель змінює свій колір. Малий час відгуку усуває змазування і шлейфи за рухомими об’єктами. Чіткість картинки зберігається при різких поворотах камери.
Технологія Adaptive-Sync синхронізує частоту оновлення монітора з кількістю кадрів GPU. Це розв'язує дві проблеми: розриви зображення і підвисання, що виникають через невідповідність швидкості роботи матриці та відеокарти. У результаті виходить плавний відеоряд без артефактів. Діапазон роботи технології — від 48 до 180 Гц.
Дисплей MSI MAG 275QF здатний відображати до 1.07 мільярда кольорів завдяки технології 8 біт + FRC, що забезпечує плавні градієнти та насичену картинку. Колірне охоплення sRGB перебуває на рівні типових ігрових рішень, цього достатньо для яскравого зображення в іграх і під час перегляду контенту. Контрастність 1000:1 і яскравість 300 кд/м? стандартні для IPS-панелей і забезпечують хорошу читаність у темних і світлих сценах. Монітор також підтримує HDR Ready.
Для підключення передбачені сучасні порти: один DisplayPort 1.4 і два HDMI 2.0b, що дає змогу одночасно під’єднати ПК і консолі. Управління налаштуваннями здійснюється через зручний джойстик на задній панелі. Ергономічна підставка дає змогу регулювати кут нахилу екрана від -5° до +20° для комфортного положення. За потреби монітор можна встановити на кріплення VESA 100?100 мм.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 0.5 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2331 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 78 |
| Adobe RGB | 82 |
| sRGB | 101 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Фірмові технології |
Wide Color Gamut Anti-Flicker Less Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR Ready |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
613.3 x 220.1 x 454.6 мм (з підставкою) 613.3 x 57.9 x 360.7 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 684 x 129 x 463 |
| Вага |
3.95 кг (з підставкою) 3.57 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 6.35 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии