| $3,163 | Amazon US (7/11) |
| $3,163 | Amazon FR (7/11) |
| $3,163 | Amazon UK (7/11) |
| 3 163,81 € | Amazon DE (7/11) |
| 492 грн | Touch (2/11) |
| 493 грн | Y.ua (2/11) |
| 505 грн | Stylus (2/11) |
| 544 грн | Comfy (2/11) |
| 583 грн | Telemart (2/11) |
| £311.42 | Box (1/11) |
| £319.96 | Scan (1/11) |
| £323.08 | SmartTeck (1/11) |
| 339,80 € | Alternate (1/11) |
| 378,00 € | CaseKing (1/11) |
| 543 руб. | Kotofoto (1/11) |
| 708 бруб. | Fk (1/11) |
AMD Ryzen™ 7000 СЕРІЇ - найсучасніший процесор для геймерів.

Отримайте конкурентну перевагу з процесорами для настільних ПК AMD Ryzen™ 7000 серії та материнськими платами AMD Socket AM5. Швидка гра та виняткова продуктивність для вашого домінування у грі.
Створіть свою збірку з процесором AMD Ryzen™ 7000 серії та материнською платою AMD Socket AM5, щоб досягти революційної продуктивності. Завдяки 16 ядрами "Zen 4" та 32 потоками, тактовій частототі до 5,7 ГГц та кеш-пам'яті об'ємом 80 МБ, процесори AMD Ryzen™ 7000 серії допомагають вам грати на випередження.

Процесори AMD Ryzen™ 7000 серії призначені допомагати творцям прискорити роботу, за рахунок часозберігаючої обчислювальної потужності. Незалежно від того, чи це 3D-рендеринг чи експорт великих відеофайлів, проектуйте, доставляйте та виконуйте завдання зі швидкістю та зберіганням PCIe® 5.0, до 32 потоків обробки та спеціальним відеоприскорювачам.

Сила. Продуктивність. Можливість. Материнські плати AMD Socket AM5 надають нові функції для геймерів: від швидкості пам'яті DDR5 до збільшеної пропускного здатності з PCIe® 5.0. Збірка для процесорів AMD Ryzen™ 7000 серії і більш пізніх версій з процесором AMD Socket AM5. Персоналізуйте продуктивність та задовільняйте свою потребу в швидкості, розганяючи процесор.
Розганяйте пам'ять DDR5 за допомогою технології AMD EXPO™ та отримуйте ще більше продуктивності.

| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 4200 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 98304 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 120 |
| Продуктивність | 34908 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Геймери на 1440p і 4K впираються в стелю минулого покоління, коли вмикають трасування променів. Креативники — коли чекають 3D-рендеринг у Blender або експорт у DaVinci Resolve. GIGABYTE GeForce RTX 5070 GAMING OC закриває обидва завдання: чип GB205 на архітектурі Blackwell несе 6144 ядра CUDA і 12 ГБ GDDR7, а заводський розгін до 2625 МГц дає фору еталону з коробки.
GIGABYTE підняла частоту Gaming OC до 2625 МГц — на 113 МГц вище за референс. Пам’ять GDDR7 працює на 28 000 МГц, інтерфейс PCIe 5.0 знімає обмеження пропускної здатності. Живлення — через 16-pin конектор, рекомендована потужність блоку — 750 Вт.
Функціональність доповнюють:
Інженери NVIDIA перебудували потокові мультипроцесори в Blackwell під нейронний рендеринг. 48 SM-блоків у GB205 працюють із нейронними шейдерами безпосередньо — GPU бере завдання, які раніше лягали на центральний процесор. 192 тензорних ядра п’ятого покоління освоїли формат FP4 і видають 988 AI TOPS — потужності вистачає для DLSS, генерації зображень і обробки мови через NVIDIA Broadcast.
Четверте покоління RT-ядер NVIDIA створювала для повного трасування променів, де GPU прораховує кожне джерело світла, віддзеркалення і тінь у реальному часі. 48 RT-ядер видають 94 TFLOPS і підтримують Mega Geometry — опрацювання сцен із мільйонами полігонів без просідання частоти. GPU динамічно перекидає ресурси: при насичених відображеннях RT-ядра отримують пріоритет, при деталізованій геометрії фокус зміщується на полігони.
DLSS четвертої версії перейшов на трансформерну модель і генерує до трьох додаткових кадрів на кожен відмальований — Multi Frame Generation. Завдяки цьому GIGABYTE GeForce RTX 5070 у Cyberpunk 2077 на ультраналаштуваннях у 1440p видає 78 FPS без апскейлінгу, 115 FPS з DLSS Quality і 185 FPS з генерацією кадрів. Інші AAA-тайтли це підтверджують.
GIGABYTE оснастила Gaming OC системою WINDFORCE з трьома вентиляторами Hawk Fan — лопаті копіюють профіль крила хижого птаха і нагнітають на 53.6% більше тиску. Сусідні вентилятори крутяться в протилежних напрямках: alternate spinning гасить турбулентність і спрямовує потік точніше на ребра радіатора.
Для VRAM і силових елементів GIGABYTE застосувала серверний термогель замість термопрокладок, а графенове наномастило в підшипниках збільшує ресурс вентиляторів у 2.1 раза. За низького навантаження режим 3D Active Fan відключає вентилятори повністю.
У змагальних шутерах десяток мілісекунд затримки між рухом миші та реакцією на екрані вирішує раунд. Reflex 2 оптимізує конвеєр від CPU до виведення кадру і прибирає зайву буферизацію. Frame Warp коригує перспективу за останніми даними миші перед надсиланням кадру — зображення точніше відповідає положенню прицілу в момент виведення.
RTX 5070 Gaming OC покриває три роздільні здатності. У 1080p карта надлишкова для AAA-тайтлів — 120–180 FPS на високих — зате в кіберспорті вичавлює 450+ кадрів у Valorant і CS2, розкриваючи монітори 360 Гц. Оптимальна роздільна здатність — 1440p: відеокарта GIGABYTE RTX 5070 видає 90–130 FPS в AAA на High, а з DLSS Quality показник виростає на 40–60%. У 4K нативна частота опускається до 50–75 FPS, але DLSS Quality підіймає її до стабільних 60+, а Multi Frame Generation подвоює результат.
Показники за режимами:
У Telemart RTX 5070 GIGABYTE Gaming OC можна протестувати онлайн в одному з 12 шоурумів, а фахівці допоможуть підібрати блок живлення і корпус — за 15+ років роботи команда зібрала експертизу в компонентах для будь-якого апгрейду ПК.
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 327 |
| Висота відеокарти | 132 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Універсальний тримач VGA Посилена конструкція Dual BIOS (Performance/ Silent) RGB Halo Система охолодження WINDFORCE |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) UVP (захист від зниженої напруги) |
Накопичувачі серії Samsung 990 Pro займають провідні позиції в сегменті високопродуктивних рішень. Внутрішній обсяг у 2 ТБ дає змогу зберігати великі бібліотеки сучасних ігор і «важкі» медіафайли без потреби постійного очищення місця. Основою пристроїв виступає фірмова пам’ять V-NAND TLC, яка забезпечує високу щільність запису при збереженні відмінних швидкісних характеристик.
Стандарт PCIe 4.0 подвоює пропускну здатність 990 Pro 2TB порівняно з попереднім поколінням. Швидкий інтерфейс дає змогу компонентам комп’ютера обмінюватися інформацією практично миттєво.
Формфактор M.2 2280 позбавляє збірку від зайвих дротів, оскільки накопичувач встановлюється безпосередньо в роз’єм материнської плати. Компактні габарити роблять цей SSD універсальним вибором як для просторих корпусів десктопів, так і для ультратонких ноутбуків.
Новий контролер Samsung Pascal у моделі 990 PRO оптимізує кожен аспект опрацювання команд, забезпечуючи рекордні цифри в синтетичних тестах і реальних сценаріях:
Така швидкість стала можливою завдяки технології TurboWrite 2.0, яка виділяє динамічний буфер для прискорення запису.
Довговічність Samsung 990 Pro 2TB підтверджується гарантованим ресурсом запису в 1200 TBW. Пристрій здатний витримати повний перезапис усього обсягу сотні разів.
Інженери впровадили багаторівневу систему захисту від перегріву для підтримки робочих характеристик під навантаженням:
Геймери та творці контенту отримують максимум переваг від переходу на NVMe SSD M2 2TB Samsung. Підтримка технології Microsoft DirectStorage прискорює завантаження ігрових світів, а високі показники IOPS забезпечують плавний геймплей без підвисань під час підвантаження локацій. Під час роботи з відео в 4K або 8K накопичувач гарантує швидкий доступ до вихідних кодів.
Сховище коректно визначається на платформах Intel і AMD, що підтримують стандарт PCIe 4.0, а також працює в слотах попереднього покоління PCIe 3.0 з обмеженням пропускної здатності.
Власники PlayStation 5 часто вважають за краще купити SSD M2 Samsung 2TB, щоб розширити пам’ять консолі, адже накопичувач повністю відповідає вимогам Sony до швидкості та габаритів.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | V-NAND 3-bit MLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | Samsung in-house Controller |
| Швидкість читання | 7450 |
| Швидкість запису | 6900 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність | 8.5 Вт |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Додатково |
Підтримка шифрування: AES 256-бітове шифрування (Class 0), TCG/Opal, IEEE1667 (Шифрований привід) Підтримка алгоритму автоматичного складання сміття GC Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T Кеш пам'ять Samsung 2GB Low Power DDR4 SDRAM Підтримка сплячого режиму |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Ігровий монітор MSI MAG 275QF успішно поєднує передові технології та доступність, роблячи Quad HD геймінг реальністю для гравців із різним бюджетом. Він забезпечує частоту оновлення 180 Гц для максимальної плавності та деталізовану роздільну здатність 2K QHD для чіткої картинки. Швидкий відгук матриці та технологія синхронізації завершують образ ідеального інструменту для перемог у динамічних іграх.
Успіх у динамічних іграх залежить від мілісекунд і точного сприйняття ігрового середовища. Кожна характеристика MSI MAG 275QF підпорядкована головному завданню — мінімізувати затримки та максимізувати деталізацію.
В основі монітора 27" MSI MAG 275QF лежить 27-дюймова матриця Rapid IPS, яка забезпечує кути огляду до 178 градусів і точну передачу кольору. Роздільна здатність WQHD (2560?1440) пропонує оптимальну щільність пікселів для такої діагоналі — зображення виходить деталізованим, а окремі точки непомітні зі звичайної відстані. Це дає змогу відеокартам середнього та високого класу розкрити свій потенціал, забезпечуючи стабільний FPS.
Ключова перевага для геймерів — частота оновлення 180 Гц. Екран здатний відображати до 180 кадрів за секунду, що робить рух в іграх плавним і чуйним. Для змагальних шутерів і перегонових симуляторів така частота критично важлива — вона дає змогу швидше реагувати на дії супротивників і точніше відстежувати цілі.
Ще одна причина купити MSI MAG 275QF — мінімальний час відгуку матриці — всього 1 мс (GtG), у деяких режимах до 0.5 мс. Цей параметр визначає, як швидко піксель змінює свій колір. Малий час відгуку усуває змазування і шлейфи за рухомими об’єктами. Чіткість картинки зберігається при різких поворотах камери.
Технологія Adaptive-Sync синхронізує частоту оновлення монітора з кількістю кадрів GPU. Це розв'язує дві проблеми: розриви зображення і підвисання, що виникають через невідповідність швидкості роботи матриці та відеокарти. У результаті виходить плавний відеоряд без артефактів. Діапазон роботи технології — від 48 до 180 Гц.
Дисплей MSI MAG 275QF здатний відображати до 1.07 мільярда кольорів завдяки технології 8 біт + FRC, що забезпечує плавні градієнти та насичену картинку. Колірне охоплення sRGB перебуває на рівні типових ігрових рішень, цього достатньо для яскравого зображення в іграх і під час перегляду контенту. Контрастність 1000:1 і яскравість 300 кд/м? стандартні для IPS-панелей і забезпечують хорошу читаність у темних і світлих сценах. Монітор також підтримує HDR Ready.
Для підключення передбачені сучасні порти: один DisplayPort 1.4 і два HDMI 2.0b, що дає змогу одночасно під’єднати ПК і консолі. Управління налаштуваннями здійснюється через зручний джойстик на задній панелі. Ергономічна підставка дає змогу регулювати кут нахилу екрана від -5° до +20° для комфортного положення. За потреби монітор можна встановити на кріплення VESA 100?100 мм.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 0.5 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2331 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 78 |
| Adobe RGB | 82 |
| sRGB | 101 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Фірмові технології |
Wide Color Gamut Anti-Flicker Less Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR Ready |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
613.3 x 220.1 x 454.6 мм (з підставкою) 613.3 x 57.9 x 360.7 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 684 x 129 x 463 |
| Вага |
3.95 кг (з підставкою) 3.57 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 6.35 |
| Колір | Чорний |
MSI B850M GAMING PLUS WIFI6E
Компактна mATX-плата для AMD Ryzen™ на AM5
Створена для процесорів AMD Ryzen™ 9000 / 8000 / 7000: Wi-Fi 6E, мережевий адаптер 2.5G LAN, M.2 PCIe 5.0 та інструменти EZ DIY — усе необхідне для ігор без пауз.
живлення10+2+1Duet Rail, P-PAKпам'ять8200+MT/s DDR5 у розгоніM.2PCIe 5.0x4 + слот PCIe 4.0LAN2.5G+ Wi-Fi 6E
Що на борту
Сокет AM5, чипсет AMD B850Ryzen™ 9000 / 8000 / 70004 × DDR5, до 256 ГБ10+2+1 фаз Duet RailДва 8-pin живлення CPU6-шарова плата, мідь 2 ozPCIe 4.0 x16 Steel Armor2 × PCIe 3.0 x1M.2 PCIe 5.0 x4 + M.2 PCIe 4.0 x44 × SATA 6 Гбіт/с2.5G LAN + Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3USB-C 10 Гбіт/с ззаду та спередуHDMI™ 2.1 і DisplayPort 1.4Вбудована заглушка I/OmATX, 243,84 × 243,84 мм
Відеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою.
Ready for AI PC
Компоненти плати розраховані на важкі обчислення в іграх і ШІ, а сам ШІ вбудовано в MSI Center і BIOS, щоб спростити роботу із системою.
AI EngineСам перемикає налаштування під запущену програмуAI LAN ManagerЗнижує затримки мережі й дає пріоритет іграмFrozr AIПідбирає оберти вентиляторів: прохолодно й тихоAI BoostРозгін NPU на сумісних процесорахEZ DIY — одним пальцем, однією рукою, одним рухом, одним поглядом і одним кліком.

Вставте SSD у роз'єм і натисніть — його зафіксовано. Щоб зняти, відведіть фіксатор убік. Без інструментів.

Інструмент, щоб легко переставити фіксатор EZ M.2 Clip II в інший слот M.2.

Скидання BIOS кнопкою на задній панелі. Прошивка BIOS з флешки — потрібен лише блок живлення, без процесора й пам'яті.

Вже встановлена на платі — жодних зайвих кроків під час збирання.

Конектори антени вставляються в роз'єми на панелі I/O — нічого не треба прикручувати.

Один кабель для кількох вентиляторів MPG EZ120 ARGB; адаптер 1 to 2 EZ Conn перетворює роз'єм на ARGB Gen1 і звичайний роз'єм вентилятора.

4 світлодіоди показують, з чого почати діагностику, а EZ Memory Detection LED загоряється в разі несправної пам'яті.

Зони навколо кріпильних отворів вільні від компонентів і доріжок та вкриті захисною фарбою від подряпин.

Після підключення до інтернету сам знаходить і встановлює потрібні драйвери та утиліти (Windows 11 22H2 і новіші).
EZ-маркування

Роз'єми Pump_Sys та ARGB позначено білим, щоб не сплутати призначення.

Біля кожного слота M.2 надрукована таблиця: до процесора він підключений чи до чипсета.

Замість назв на кшталт USB 3.2 Gen 2x2 біля кожного порту вказано його максимальну швидкість.
Duet Rail з лініями 10+2+1, два 8-pin роз'єми живлення процесора та елементи P-PAK тримають максимальну продуктивність під найінтенсивнішим ігровим навантаженням.
ядра, P-PAK10лінійSOC2фазидод. живлення1фазаCPU2 × 8-pinживлення

Цифровий контролер і Core Boost для стабільного живлення процесора.

Оптимізована плата для високої пропускної здатності та швидкостей нових стандартів.
EZ-налаштування розгону

Ліміт потужності за вашим вибором у два рівні: PBO Auto та PBO Enable.

Межа температури CPU 85, 75 або 65 °C: нижчі напруга й нагрів за тієї ж продуктивності.

ECO-режим 65 Вт або власні значення PPT / TDC / EDC для досвідчених користувачів.

Напруга процесора лишається стабільною за будь-якого навантаження.
Game Boost — розгін в один клікЗахист від перенапругиDDR5
SMT-слоти та технологія Memory Boost розкривають DDR5 до 8200+ MT/s у розгоні, профілі EXPO та A-XMP вмикаються одним кліком.
1DPC 1R8200+MT/s1DPC 2R / 2DPC 1R6400+MT/sLatency Killerдо 12%нижча затримка

Чотири набори таймінгів, щоб дібрати найкращу конфігурацію під конкретні модулі.

Знижує затримку пам'яті до 12% на високих частотах і працює разом з EXPO, A-XMP та High-Efficiency Mode (BIOS після AGESA 1.2.0.2b).
Захист

У разі стрибка напруги відводять надлишок на землю й бережуть мікросхеми.

OCP захищає процесор і ШІМ-контролери, слоти DDR, задні та фронтальні USB.
Цільні контактиРоз'єми живлення 8-pin і 24-pin: нижчий опір, стабільніша подача 12 ВНержавна заглушка I/OЗ антикорозійним ущільнювачем: менше статики й завадЗаземлення живленняПригнічує електромагнітні завади й відводить тепло в мідний шарFrozr Guard: збільшений радіатор VRM, термопрокладки 7 Вт/м·К на MOSFET і дроселях, збільшений радіатор чипсета та EZ M.2 Shield Frozr для SSD.

Плати, охолодження та корпуси MSI — одна екосистема: роз'єми для кулера CPU, СРО, корпусних вентиляторів і EZ Conn.

Підходить і для помпи, і для вентилятора: сам визначає насос, ШІМ- або DC-вентилятор, струм до 3 А.

Вентилятори всіх продуктів MSI в одному вікні: до 5 профілів, криві за 4 точками або стала швидкість.

Стежить за температурою CPU і GPU та за допомогою ШІ підбирає оберти системних вентиляторів.

Роз'єми самі обирають режим керування — баланс обертів і тиші.

Вентилятори виконують налаштування MSI Center, BIOS або ручні.
Дротова 2.5G LAN і Wi-Fi 6E з модулем у слоті M.2 (Key-E) для швидкого та стабільного з'єднання.
LAN2.5Гбіт/сWi-Fi 6E2.4Гбіт/с, 160 МГцдіапазони2.4 / 5 / 6ГГцBluetooth5.3

2.5G LAN, роз'єми антен Wi-Fi, USB-C та USB-A 10 Гбіт/с, HDMI™ і DisplayPort.

Антена на магнітній підставці.

Сам дає пріоритет онлайн-іграм, дозволяє задати пріоритет і ліміт швидкості для кожної програми та підбирає найкращий канал Wi-Fi.
Накопичувачі та розширення
Слот M.2 PCIe 5.0 x4 працює в цьому режимі з Ryzen™ 9000 / 7000, з Ryzen™ 8000 — PCIe 4.0 x4. Ширина слота PCIe x16 теж залежить від процесора.
Lightning Gen 5 M.2128Гбіт/сGen 4 M.264Гбіт/сPCIe 4.0 x1664ГБ/с
M.2_1 до PCIe 5.0 x4 і M.2_2 до PCIe 4.0 x4, обидва від процесора, для накопичувачів 2280 / 2260. RAID 0 / 1 для NVMe.

Слот x16 до 64 ГБ/с — удвічі більше за попереднє покоління.

Слот відеокарти закріплено додатковими точками паяння, щоб витримати вагу сучасних відеокарт.

Роз'єм для USB Type-C 10 Гбіт/с на передній панелі корпусу.
Кодек Realtek® ALC897 із 7.1-канальним звуком, якісні аудіоконденсатори та роз'єми, ізольований аудіотракт і захист від клацань.

Realtek® ALC897, 7.1 каналу High Definition Audio.

Якісні роз'єми на задній панелі.

Лівий і правий канали розведено різними шарами плати.

Без тріску в навушниках під час увімкнення й вимкнення.
Mystic Light
16,8 млн кольорів і 29 ефектів: RGB-стрічки й периферія керуються з одного застосунку.

3 роз'єми для ARGB-пристроїв 5 В, сумісні з ARGB Gen2 / Gen1.

Роз'єм для RGB-пристроїв 12 В.

Тема підсвічування синхронізується із сумісними зовнішніми пристроями.
Click BIOS X
Новий дизайн з режимами EZ та Advanced: параметри системи швидко знаходяться й налаштовуються за будь-якого рівня підготовки.

Розгін процесора одним кліком.

Розгін NPU для задач ШІ на сумісних процесорах.

Готові профілі розгону сумісної DDR5.

Температури, частоти й напруги в реальному часі.

Оновлення BIOS за кілька хвилин.

Завантаження системи лише з обраною USB-флешкою.
Профілі налаштуваньОбранеПошук за ключовими словамиMSI Center

Підлаштовує систему під програму без ручних налаштувань.

Режими яскравості й кольору монітора під різні сценарії.

Власні налаштування ПК зберігаються профілями.

Важливі дані про залізо в реальному часі.

Стан накопичувачів MSI, резервні копії та відновлення.

60-денна версія MSI edition: інформація про систему, діагностика й тести.
Характеристики — за даними MSI.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Підтримка CUDIMM | Підтримка Clocked Unbuffered DIMM (CUDIMM) |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x TPM pin header(Support TPM 2.0) Flash BIOS Button Clear CMOS Button |
| Колір | Сірий |
| Статус материнської плати | Нова |
Модуль оперативної пам’яті Kingston FURY Beast DDR5 XMP призначений для підвищення продуктивності сучасних ПК в іграх, а також задачах стримінгу, редагування відео високої роздільної здатності, рендерингу та інших вибагливих до ресурсів застосуваннях. Окрім стандартного профілю JEDEC (DDR5-4800 CL40-39-39 1.1 В), модуль оснащений трьома XMP 3.0 профілями (DDR5-6400 CL32-39-39 1.4 В, DDR5-6000 CL30-36-36 1.4 В та DDR5-4800 CL38-38-38 1.1 В).
З чудовою швидкістю, подвоєною з 16 до 32 кількістю банків та подвоєною з 8 до 16 довжиною пакету Kingston FURY Beast DDR5 XMP ідеально підходить для геймерів та ентузіастів, яким потрібна більш висока продуктивність на платформах наступного покоління.
Збільшуючи швидкість, ємність та надійність, Kingston FURY Beast DDR5 XMP пропонує цілий арсенал розширених функцій, таких як ECC на кристалі (ODECC) для підвищення стабільності на екстремальних швидкостях, два 32-бітових підканали для підвищення ефективності та інтегрована в модуль схема управління живленням (PMIC), що забезпечує контроль та підлаштування напруг безпосередньо на модулі пам'яті.
При грі в найекстремальніших умовах, при стрімінгу у форматі 4K і вище або при серйозній анімації та 3D-рендерингу, Kingston FURY Beast DDR5 XMP – це наступне підвищення рівня, при якому ідеально поєднуються стиль та продуктивність. Пам'ять Kingston FURY Beast DDR5 XMP була протестована та схвалена MSI®, ASUS®, ASRock® та Gigabyte™ – провідними світовими виробниками материнських плат
Пам'ять Kingston FURY Beast DDR5 XMP отримала сертифікати Intel XMP 3.0-Ready та Certified, що означає, що користувачі можуть розраховувати на простий, стабільний та сертифікований розгін. Крім того, нова функціональність дозволяє зробити налаштування пам'яті ще зручнішим завдяки двом вбудованим профілям частот і таймінгів, в які користувач може записати свої власні налаштування.
Особливості Kingston FURY Beast DDR5 XMP
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 32 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6400 |
| Пропускна спроможність | 51 200 |
| CAS Latency (CL) | CL32 |
| Схема таймінгів | 32-39-39 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Посильте свою систему завдяки вражаюче високій продуктивності охолодження Pure Rock Pro 3 Silver і його спеціально розробленим вентиляторам Pure Wings 3.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання |
| Швидкість обертання вентиляторів | 2000 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Рівень шуму | 34.8 |
| Повітряний потік | 59.6 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 155 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 80 000 |
| Вхідний струм | 0.3 |
| Споживана потужність | 3.6 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
2 оптимізовані 120-мм вентилятори Pure Wings 3 PWM з воронкоподібним повітровідводом Досягає всього 34,8 дБ(A) при максимальній швидкості вентилятора Висока сумісність з кулерами RAM і VRM завдяки компактному зміщеному дизайну Встановлення не займе багато часу завдяки інтуїтивно зрозумілому монтажному комплекту Сумісність з термічним мастилом для рідких металів Елегантний зовнішній вигляд у двоколірному виконанні |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 139 x 124 x 155 |
| Габарити в упаковці | 163 x 178 x 210 |
| Вага | 1070 |
| Вага в упаковці | 1400 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 140 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 120/140/240 |
| Максимальна висота кулера | 175 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 185 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 5 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 х USB Type-C 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На лицьовій панелі посередині |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково | Великі сітчасті поверхні для максимальної циркуляції повітря |
| Матеріал | SPCC Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина стінок | 0.8 |
| Габарити | 475 x 300 x 442 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard базується на ідеї перенести ігрову поведінку механіки в мембранний корпус. Лінійка закриває цією моделлю стартовий ціновий ряд для гравців, яким потрібна швидкість відгуку, RGB-підсвічування і захист від пролитої рідини без переплати за повноцінну механіку. Мембранна схема Mech-Dome скорочує час спрацьовування, Lightsync синхронізує підсвічування з грою, а вологозахист витримує багатогодинні сесії.
Перемикачі Mech-Dome в Logitech G213 Prodigy отримали тактильний відгук і короткий шлях до спрацьовування — палець відчуває активацію без додавлювання до упору. Світчі передають натискання за 2 мс, що вчетверо швидше за стандартну офісну мембрану і на рівні дротових механічних клавіатур.
Повний хід 4 мм залишає запас для м’якої посадки, а зусилля спрацьовування 50 г тримає палець у коридорі, звичному для шутерів. Палець ловить тактильний bump на середині ходу, що дає змогу розрізнити момент активації без погляду на клавіатуру.
Logitech заклала в G213 Prodigy п’ятизонне підсвічування з підтримкою Lightsync — кольори змінюються за подіями в 300+ іграх. Палітра охоплює 16.8 млн відтінків, п’ять режимів анімації керують характером світіння, а G HUB прив’язує сценарії до конкретних ігор і застосунків. Зонна схема типова для сегмента, де per-key підсвічування зустрічається на клавіатурах удвічі-втричі дорожче.
Корпус G213 Prodigy витримує пролиття 60 мл рідини — склянка соди або кухоль чаю, зачеплені рукою в розпал катки. З масою 1 кг пристрій залишається на місці під час різких рухів, а гарантія на три роки закриває типові сценарії зносу ігрової периферії в цьому ціновому сегменті.
Вбудована підставка під зап’ястя лежить в одній площині з базою G213 Logitech keyboard — кисть не заламується в ліктьовому згині під час довгих сесій. Регулювання опорних ніжок задає кут 2° або 8° під висоту стільця і столу. Зусилля 50 г на Mech-Dome залишається комфортним — палець не накопичує втому за годинний матч.
Сім окремих медіаклавіш керують звуком і відтворенням без комбінацій з Fn — палець знаходить гучність і стоп без погляду на клавіатуру. Game mode блокує Win-клавішу на час сесії, щоб випадковий промах не згорнув гру. 12 F-клавіш приймають макроси через G HUB — кожна клавіша запускає каскад дій для MMO або стримінгових сцен.
Telemart доставляє Logitech G213 Prodigy Новою Поштою, Укрпоштою та Meest по всій Україні, а в 13 шоурумах у 9 містах клавіші Mech-Dome можна протестувати особисто. Бонусна програма повертає до половини вартості клавіатури на рахунок для оплати наступних замовлень.
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Загальна кількість клавіш | 111 клавіш |
| Кількість мультимедійних клавіш | 7 клавіш |
| Перемикач | G Mech-Dome |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Клавіші класичного типу |
| Тип кейкапів | ABS |
| Сумісність з ОС | Windows 7 або пізніших версій |
| Наявність |
Підставка для рук Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Вологозахист Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково |
Каркас із алюмінієво-магнієвого сплаву Фірмове ПЗ Logitech Gaming Software (LGS) Додаткові 12 ковпачків Сила натискання 45 г Відстань до точки спрацьовування 1.5 мм Загальний хід клавіші 3.2 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 452 x 33 x 218 |
| Вага | 1000 |
| Колір | Чорний |
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал + Bluetooth + USB |
| Максимальна чутливість | 26000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Мікроперемикачі | Omron |
| Ресурс клавіш | 60 млн натискань |
| Частота опитування | 4000/8000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | PixArt PAW 3395 |
| Максимальна швидкість | 16.51 |
| Акселерація | 50 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості | Полегшені |
| Додатково |
Ємність акумулятора – 500 мА·год Термін служби батареї – 130 годин Колесо прокрутки – TTC Gold Протиковзкі накладки Чипсет – Мікросхема Realtek із низьким енергоспоживанням |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 121.6 x 61.5 x 37.7 |
| Вага | 54 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии