| $1,776 | Amazon US (6/8) |
| $1,776 | Amazon FR (6/8) |
| $1,776 | Amazon UK (6/8) |
| 1 776,01 € | Amazon DE (6/8) |
ASUS · сокет AM5 · чипсет AMD B850 · ATX
TUF GAMING B850-PLUS WIFI
Материнська плата розкриває можливості платформи AMD Ryzen і доповнює їх ігровими функціями та перевіреною часом надійністю TUF. Відбірна елементна база, посилене живлення та сумісність із різними системами охолодження — усе для стабільної максимальної продуктивності в іграх і завданнях зі штучним інтелектом.
Фази живлення14+2+1по 80 А, DrMOSDDR58000+МТ/с (OC), EXPO, AEMPPCIe 5.0x16 + M.2відеокарта та NVMeМережаWi-Fi 7+ Ethernet 2,5 Гбіт/с
Огляд плати
З процесорами Ryzen 8000 основний слот працює як PCIe 4.0 (x8/x4). Слот PCIEX16(G4) ділить лінії з M.2_3 і вимикається, коли зайнятий M.2_3.

Продуктивність
Для максимальної продуктивності процесорів AMD вирішальне значення має стабільне живлення. Схема розрахована на багатоядерні процесори: 14 + 2 + 1 силових модулів по 80 А, кожен із драйвером і MOSFET верхнього та нижнього плеча (DrMOS).
14фаз Vcore, 80 А2фази SOC, 80 А1фаза Misc, 80 А 8-шарова платакраще відводить тепло від зони живлення, підвищує стабільність і розгінний потенціалProCool 8+8фірмові роз'єми живлення процесора: надійний контакт, низький опір, краще розсіювання теплаКомпоненти TUFдроселі TUF і конденсатори TUF 5K Black Metallic: термостійкість вища до 52%, термін служби в 2,5 раза довший за звичайніDigi+ VRMцифрове регулювання напруги в реальному часі за будь-якого навантаження
Пам'ять
Плата розкриває потенціал модулів DDR5 — і ультрашвидких комплектів, і модулів початкового рівня: до 8000+ МТ/с у розгоні.
AMD EXPO — готові профілі розгону, а для ентузіастів — широкий набір налаштувань в UEFI.
ASUS AEMP сам визначає мікросхеми пам'яті в комплекті з обмеженнями PMIC і пропонує профілі з оптимізованими частотою, таймінгами та напругою.
* Результати розгону залежать від серії процесора.

Накопичувачі
Один слот M.2 підтримує PCIe 5.0 — до 128 Гбіт/с, а всі слоти M.2 підтримують RAID-масиви з NVMe-накопичувачів (AMD RAIDXpert2).
PCIe 5.0 x4128Гбіт/сPCIe 4.0 x464Гбіт/сPCIe 3.0 x432Гбіт/с* Теоретична пропускна здатність; реальна швидкість відрізняється.
Охолодження

Великий радіатор над MOSFET і дроселями.

Усі три слоти M.2 з радіаторами — накопичувачі працюють на повній швидкості без перегріву.

Збільшена площа поверхні покращує тепловіддачу.

Окрема мікросхема захищає всі роз'єми вентиляторів від перегріву й перевантаження за струмом.

CPU, CPU OPT і 4 корпусні; тип вентилятора (PWM або DC) визначається автоматично.

Кожен роз'єм вентилятора можна регулювати за даними до трьох термодатчиків у Fan Xpert 4.

Окремий роз'єм для помпи рідинного охолодження (PWM або DC).

Кулери ASUS AIO створені, щоб розкрити розгінний потенціал систем на платах TUF Gaming, — функціональні, надійні та в єдиному стилі.
Інтерфейси
PCIe 5.0 удвічі швидша за PCIe 4.0 і готова до завдань з інтенсивним обміном даними. На задній панелі — USB Type-C 20 Гбіт/с, для передньої панелі — роз'єм USB Type-C 10 Гбіт/с, є роз'єм для карти Thunderbolt (USB4).
PCIe 5.0 x16512Гбіт/с сумарноPCIe 4.0 x16256Гбіт/с сумарно
Швидкий порт для зовнішніх накопичувачів і периферії.

Роз'єм для порту Type-C на корпусі, живлення до 5 В / 3 А.

10 портів USB: 1 × USB-C 20 Гбіт/с, 3 × USB-A 10 Гбіт/с, 4 × USB-A 5 Гбіт/с, 2 × USB 2.0
DisplayPort (до 8K@30 Гц) і HDMI (до 4K@60 Гц) для вбудованої графіки
Ethernet 2,5 Гбіт/с, роз'єми Wi-Fi-антени, 5 аудіороз'ємів, кнопка BIOS FlashBack
Усередині: 1 × USB-C 10 Гбіт/с, 1 × USB 5 Гбіт/с (2 порти), 2 × USB 2.0 (4 порти), роз'єм Thunderbolt (USB4)
Для ентузіастів ПК

Антена Wi-Fi встановлюється й фіксується одним рухом замість закручування двох кріплень.

Індикатори показують, чи все гаразд із процесором, пам'яттю, відеокартою та накопичувачем під час старту.

Оновлення BIOS із флешки FAT32 натисканням кнопки — навіть без процесора та пам'яті.

Захищає порти, спрощує складання й покращує вигляд системи.
PCIe Slot Q-Releaseкнопка знімає фіксатор першого слота PCIe — відеокарта виймається одним натисканнямM.2 Q-Latchвстановлення й зняття SSD M.2 без інструментів і гвинтівНадійність

Слот PCIe посилено металом, і він надійніше тримає важку відеокарту; SafeDIMM захищає слоти пам'яті під час встановлення модулів.

Схема захисту від статики витримує розряд до 10 кВ через повітря та до 6 кВ при контакті.

Антикорозійна сталь; плата пройшла 72-годинний тест у соляному тумані — суворіший за галузевий стандарт.
Мережевий порт захищено від статичної електрики та стрибків напруги.
2,5×більший витримуваний стрибок напруги15 кВпроти 6 кВ у звичайного порту72 годвипробування задньої панелі в соляному тумані* Рівень захисту залежить від реалізації технології LANGuard.

ASUS співпрацює з провідними виробниками комплектуючих, щоб гарантувати сумісність плати з корпусами, блоками живлення, кулерами та комплектами пам'яті.
Ігри

2×2, діапазони 2,4/5/6 ГГц, канали 160 МГц, до 2,9 Гбіт/с, 4096-QAM і Multi-Link Operation для стабільного зв'язку з низькою затримкою. Bluetooth 5.4.

Контролер Realtek пришвидшує дротове підключення на наявній кабельній інфраструктурі.
* Wi-Fi 7 потребує підтримки з боку роутера та ОС (Windows 11 24H2 або новіша); діапазон 6 ГГц доступний не в усіх країнах.
Інтелектуальна оптимізація мережі для стабільного з'єднання та повної швидкості Wi-Fi 7.
Traffic Monitorпоказує завантаження каналів Wi-Fi і допомагає перейти на вільнийDirection Finderпідказує оптимальне положення антени (5 і 6 ГГц)Fast Checkшвидко оцінює рівень сигналу Wi-Fi
Звук
Співвідношення сигнал/шум 120 дБ на лінійному виході та 113 дБ на лінійному вході, автовизначення опору навушників, вбудований підсилювач, до 32 біт / 192 кГц. Екран TUF Gaming, розділення аудіоканалів по шарах плати, японські конденсатори та схема придушення клацань.
Алгоритм обробки звуку для колонок і навушників: менше спотворень, насиченіші низькі частоти, режими під контент і еквалайзер.




Підсвічування
Підсвічування торцевої зони плати синхронізується з відеокартами, периферією та іншими пристроями Aura Sync. Три роз'єми ARGB 2-го покоління підтримують до 500 світлодіодів і самі визначають підключені стрічки.
Інтелектуальні функції

Профілі процесора та охолодження для оптимального розгону — автоматично або як відправна точка для ручного налаштування.

Одним клацанням балансує температуру та шум: короткий стрес-тест і автоналаштування вентиляторів за температурою процесора.

Піднімає межі струму та напруги для розгону; ліміти EDC і PPT налаштовуються вручну.

Режим EZ для швидкого налаштування та Advanced із пошуком параметрів, графіком вентиляторів і вимкненням підсвічування; Q-Dashboard наочно показує підключення плати.

Підсвічування Aura Sync, Fan Xpert 4, реєстрація пристроїв і оновлення ПЗ в одному застосунку.

Ліміт потужності процесора, приглушене підсвічування й тихий профіль вентиляторів для меншого споживання.
AI AdvisorШІ-помічник ASUS відповідає на запитання про залізо природною мовою (доступність залежить від регіону)ASUS DriverHubзнаходить, встановлює та оновлює драйвери одним клацаннямASUS MyHotkeyшвидке оновлення BIOS і завантаження ОС під час апгрейдуASUS GlideXдублювання та розширення екрана, одна клавіатура й миша для ПК, планшета та смартфонаДля сучасних ігрових і творчих ПК
Ігрова збірка на платформі AMD починається з материнської плати: у неї встановлюють процесор, пам’ять, відеокарту й накопичувачі. А від чипсета й набору роз’ємів залежить, яке залізо працюватиме в системі. ASUS TUF Gaming B850 Plus WiFi — плата формату ATX на чипсеті AMD B850 під процесори Ryzen із роз’ємом AM5. Під неї можна зібрати геймерське рішення середнього та старшого рівня. У серії TUF Gaming на першому місці запас міцності та стабільна робота під навантаженням — це основа для ігрового ПК на роки.
Від чипсета й сокета залежить, які процесори стануть на «материнку» і скільки ліній PCIe дістанеться відеокарті та накопичувачам. Материнська плата ASUS TUF Gaming B850-Plus WiFi працює на чипсеті AMD B850 — це середній сегмент платформи AM5.
На B850 відеокарті завжди дістається повноцінний слот PCIe 5.0, тоді як у попереднього B650 він часто залишався у версії 4.0, тому плата не стає вузьким місцем для сучасної відеокарти. Роз’єм AM5 сумісний із Ryzen 7000, 8000 і 9000, тому систему можна зібрати на доступному процесорі, а згодом перейти на старший без заміни плати.
Старші Ryzen під повним навантаженням споживають понад 140 Вт і зберігають високу частоту лише за стабільного живлення — за нього відповідає підсистема VRM. Струм на процесор подають чотирнадцять силових каскадів по 80 А, ще два живлять вбудовану графіку й один — контролер пам’яті, разом схема 14+2+1 DrMOS.
Силові каскади охолоджують радіатори VRM: у тесті з Ryzen 9 9950X за 142 Вт і активному PBO температура вузла залишалася близько 57 °C. Такий запас означає, що ASUS B850 Plus WiFi не обмежує процесор за частотою ні під час довгих ігрових сесій, ні під час рендерингу.
Від швидкості пам’яті й накопичувачів залежить, як швидко дані надходять до процесора й відеокарти. Чотири слоти DIMM на ASUS TUF Gaming B850-Plus вміщують до 256 ГБ DDR5: базова частота — 4800 МГц, а в розгоні з профілем AMD EXPO модулі працюють на частотах понад 8000 МГц. Для Ryzen на AM5 робочий оптимум — DDR5-6000–6400, вище контролер пам’яті додає затримку без помітного приросту FPS.
Відеокарта встановлюється в слот PCIe 5.0 x16 із металевим захистом SafeSlot — у шини п’ятого покоління залишається запас під GPU наступних поколінь. У три слоти M.2 з радіаторами встановлюють NVMe-накопичувачі: верхній працює на PCIe 5.0 x4 і пропускає до 128 Гбіт/с, удвічі більше за PCIe 4.0 на двох інших. Чотири порти SATA III залишаються під звичайні диски й SATA-SSD.
Для виходу в мережу на платі є і бездротовий модуль, і дротовий контролер. Wi-Fi 7 на чипі MediaTek MT7925 працює в діапазонах 2.4, 5 і 6 ГГц і через технологію MLO об’єднує кілька каналів одразу, що знижує затримку в онлайн-іграх. Через Bluetooth 5.4 підключаються геймпади й гарнітури, а дротову мережу обслуговує порт LAN Realtek на 2,5 Гбіт/с. На задній панелі ASUS TUF Gaming B850-Plus розташовані роз’єми USB для різних завдань:
Звук виводить кодек Realtek ALC1220P зі співвідношенням сигнал/шум 120 дБ — проти 95–97 дБ у масових кодеків. Відеовиходи HDMI 2.1 і DisplayPort 1.4 працюють із вбудованою графікою Ryzen і дають змогу виводити зображення без дискретної відеокарти.
Telemart доставляє замовлення по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою та Meest, а із шоуруму плату можна забрати самовивозом. Ігрову збірку зручно оплатити частинами через monobank. На техніку діє гарантія.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC1220P |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
ASUS TUF PROTECTION ASUS Q-Design ASUS Thermal Solution ASUS EZ DIY Aura Sync |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Посильте свою систему завдяки вражаюче високій продуктивності охолодження Pure Rock Pro 3 Silver і його спеціально розробленим вентиляторам Pure Wings 3.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання |
| Швидкість обертання вентиляторів | 2000 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Рівень шуму | 34.8 |
| Повітряний потік | 59.6 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 155 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 80 000 |
| Вхідний струм | 0.3 |
| Споживана потужність | 3.6 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
2 оптимізовані 120-мм вентилятори Pure Wings 3 PWM з воронкоподібним повітровідводом Досягає всього 34,8 дБ(A) при максимальній швидкості вентилятора Висока сумісність з кулерами RAM і VRM завдяки компактному зміщеному дизайну Встановлення не займе багато часу завдяки інтуїтивно зрозумілому монтажному комплекту Сумісність з термічним мастилом для рідких металів Елегантний зовнішній вигляд у двоколірному виконанні |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 139 x 124 x 155 |
| Габарити в упаковці | 163 x 178 x 210 |
| Вага | 1070 |
| Вага в упаковці | 1400 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
AMD Ryzen™ 7 9800X3D
Легенда ігрових збірок
Вісім ядер Zen 5 і 96 МБ кешу L3 з технологією AMD 3D V-Cache™ другого покоління — максимум FPS і мінімальні затримки в іграх.
ядер / потоків8 / 16Zen 5частота до5,2 ГГцбаза 4,7 ГГцкеш L396 МБ3D V-CacheTDP120 Втсокет AM5
Створений для ігор
Ігри постійно звертаються до пам'яті. Величезний кеш тримає потрібні дані просто біля ядер, і процесору рідше доводиться чекати оперативну пам'ять — звідси вищий FPS і рівніший кадр.
Процесори Ryzen X3D — вибір для ігрових збірок, де акцент на частоті кадрів і відгуку.
AMD 3D V-Cache™ другого покоління
У другому поколінні AMD перевернула конструкцію: додатковий кристал кешу на 64 МБ тепер лежить під ядрами, а не над ними. Ядра отримали прямий контакт із системою охолодження — працюють холодніше й тримають вищі частоти.
кеш L3 загалом96 МБз них 64 МБ — 3D V-Cacheщільність зв'язків>200×проти 2D-чиплетів*енергоефективність зв'язків>3×проти micro-bump 3D*
Мідь до міді без припоюНаскрізні кремнієві переходи (TSV)Кристал ядер Zen 5 до 8 ядер
* Дані AMD.

Архітектура
Точніше передбачення розгалужень, ширші конвеєри й вектори, більше вікно позачергового виконання — близько +16% продуктивності на такт проти попереднього покоління. Підтримка AVX-512 прискорює роботу з медіа та ШІ.

Розблокований для розгону
Precision Boost Overdrive розганяє процесор в один клік, Curve Optimizer і утиліта AMD Ryzen™ Master дають тонке налаштування, а AMD EXPO™ вмикає розгінний профіль пам'яті DDR5 одним налаштуванням.
Платформа AM5
AMD обіцяє багаторічну підтримку сокета AM5: сьогодні збираєте систему під свій бюджет, завтра ставите процесор нового покоління без заміни материнської плати.
пам'ятьDDR5до 5600 МТ/с, до 256 ГБPCIe 5.024лінії для відеокарти та SSDвбудована графікаRadeon™2 ядра, 2200 МГц
X870EX870B850B840X670EX670B650EB650A620
Сумісні чипсети материнських плат. Вбудована графіка виводить зображення без дискретної відеокарти, для ігор потрібна відеокарта.

16 потоків, швидкі NVMe-накопичувачі PCIe 5.0 і розгін пам'яті AMD EXPO™ прискорюють не лише ігри, а й монтаж, рендеринг і роботу з графікою.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 4700 |
| Максимальна тактова частота | 5200 |
| Об'єм кешу L3 | 98304 |
| Кодова назва мікроархітектури | Granite Ridge |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 5 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Техпроцес | 4 |
| Термопакет | 120 |
| Продуктивність | 40069 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Пристрій Factory Recertified або Manufacturer Refurbished – це пристрій, який з тих чи інших причин був повернутий виробникові, пройшов діагностику та відновлення фахівцями на фабриці за допомогою професійного обладнання, а потім був відправлений знову у продаж. Ця категорія пристроїв, як правило, поставляється у спрощеній упаковці, проте функціонально нічим не поступається абсолютно новим зразкам.

| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2610 |
| Частота відеопам'яті | 23000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 34339 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 10420 |
| Довжина відеокарти | 348.2 |
| Висота відеокарти | 150 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 850 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості | В комплект постачання входить лише відеокарта |
| Колір | Чорний |
Збірки на AMD AM5 і Intel LGA1700 розкривають потенціал тільки зі швидкою DDR5 — повільна пам’ять перетворює потужний процесор на вузьке місце. Kingston підібрала для Fury Beast частоту 6000 МГц з таймінгами CL36–44-44: точку, де приріст в іграх і робочих завданнях ще відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування. Два модулі по 16 ГБ у комплекті Kingston DDR5 32GB KF560C36BBE2K2–32 закривають потреби геймерів і професіоналів без переплати за надлишковий обсяг.
DDR5 винесла управління живленням на сам модуль — вбудований PMIC точніше регулює напругу і не залежить від якості VRM плати, що стабілізує розгін. Конфігурація single rank (1Rx8) знижує навантаження на контролер пам’яті процесора, а алюмінієвий тепловідвід висотою 34.9 мм вписується під більшість баштових кулерів. У режимі JEDEC (4800 МГц, 1.1V) планки KF560C36BBE2K2–32 практично не нагріваються: при активації XMP/EXPO до 6000 МГц і 1.35V радіатор справляється без активного охолодження.
Різниця між DDR5–4800 і DDR5–6000 найпомітніша в геймінгу за 1080p, де відеокарта впорається легко, а процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті. Швидкі модулі скорочують осідання 1% Low FPS — ті самі мікрофризи, які псують відчуття плавного геймплея. У рендерингу та відеомонтажі пропускна здатність 48 000 МБ/с прискорює обмін даними між процесором і GPU:
Kingston прошила в кожен модуль профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO v1.1 — користувачеві не потрібно вручну підбирати частоту, таймінги і напругу. Один пункт у BIOS/UEFI, і Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz 32GB працює на заявленій швидкості:
Комплект KF560C36BBE2K2–32 протестовано на платах ASUS, MSI та GIGABYTE з чипсетами Z790, B760, X670E і B650 — імовірність проблем під час першого запуску мінімальна. На Intel LGA1700 (Core 12–14-го поколінь) пам’ять залучає XMP 3.0, на AMD AM5 (Ryzen 7000/9000) — EXPO v1.1. Перед встановленням оновіть UEFI — свіжий мікрокод покращує сумісність із високочастотними модулями.
Шістнадцять гігабайтів здавалися достатніми кілька поколінь тому, а зараз — нижня межа комфорту. AAA-гра займає 12–16 ГБ, браузер із вкладками — ще 3–4 ГБ, фонові процеси — 2–3 ГБ. При 16 ГБ система починає скидати дані в файл підкачки, кадри просідають. Комплект Kingston Fury DDR5 32GB (2x16 ГБ) закриває цей дефіцит і подвоює пропускну здатність шини завдяки двоканальному режиму — одноканальна конфігурація вдвічі повільніша.
Вбудована корекція On-Die ECC виправляє однобітні збої на кристалі до потрапляння даних у кеш процесора — стабільна робота за 6000 МГц без артефактів у стрес-тестах. Робочий діапазон температур: 0–85°C.
Комплект Kingston Fury Beast DDR5 32GB доступний в інтернет-магазині Telemart з доставленням по Україні та самовивезенням із 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-44-44 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) UVP (захист від зниженої напруги) |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 6 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 181 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 265 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 3 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 х USB Type-C 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Підтримка плат BTF | Підтримка плат BTF |
| Матеріал | SPCC Сталь, пластик і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина скла | 4 |
| Товщина стінок | 0.6 |
| Габарити | 453 x 450 x 235 |
| Вага | 6.3 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии