| $3,042 | Amazon US (10/11) |
| $3,042 | Amazon FR (10/11) |
| $3,042 | Amazon UK (10/11) |
| 3 042,29 € | Amazon DE (10/11) |
| £102.48 | Scan (2/11) |
| 124,98 € | Alternate (2/11) |
| 74,90 € | CaseKing (1/11) |
Об’єднуючи високу швидкість і напрочуд холодну «вдачу», AMD Ryzen 7 9700X встановлює новий стандарт ефективності в класі «upper mid-range». Цей CPU для ПК з лінійки Granite Ridge став справжнім хітом серед ентузіастів, які шукають баланс між топовою ігровою продуктивністю та розумним енергоспоживанням.
Процесор 9700x оснастили 8 фізичними ядрами та 16 потоками — конфігурація, що забезпечує стабільність в іграх та під час стримінгу без просідань FPS. Базова частота становить 3.8 ГГц, а алгоритми Precision Boost розганяють чип до 5.5 ГГц у ресурсомістких сценаріях.
Ключові параметри моделі:
Високі частоти і тонкий техпроцес забезпечують запас продуктивності на роки вперед.
Мікроархітектура Zen 5 забезпечує приріст продуктивності на такт (IPC) на 16% порівняно з попередниками завдяки поліпшеному передбаченню розгалужень. Однопотокова швидкість обчислень зросла, що безпосередньо впливає на чуйність системи і швидкість роботи програм.
Кеш-пам’ять 7 9700x:
Збільшений обсяг кешу мінімізує затримки при зверненні до оперативної пам’яті, що важливо для стабільного фреймрейту в іграх.
Ryzen 7 9700x працює виключно з пам’яттю DDR5. Офіційна швидкість — 5600 МТ/с, але контролер відмінно справляється з профілями розгону EXPO, дозволяючи модулям досягати ефективної частоти 8000 МТ/с.
Для відеокарт і накопичувачів передбачено інтерфейс PCIe 5.0, що забезпечує високу пропускну здатність. Це відкриває дорогу для встановлення надшвидких NVMe SSD наступного покоління зі швидкістю читання 10–12 ГБ/с, що прискорює завантаження текстур в іграх і роботу з великими файлами під час відеомонтажу.
Базовий тепловий пакет (TDP) становить усього 65 Вт — на 40 Вт менше, ніж у попередника Ryzen 7 7700X. Помірне тепловиділення дає змогу використовувати повітряне охолодження середнього рівня без потреби дорогих РСО.
Низький TDP підходить для компактних збірок. У BIOS можна активувати режим 105 Вт для додаткової продуктивності в багатопотокових завданнях.
В ігрових бенчмарках процесор випереджає моделі минулого покоління на 7%, впевнено конкуруючи з дорожчими рішеннями. Висока частота кадрів гарантована в процесорозалежних стратегіях і симуляторах.
Творцям контенту оптимально купити процесор AMD Ryzen 7 9700x для творчих завдань:
Процесор однаково добре справляється з іграми та професійними завданнями.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5500 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Granite Ridge |
| Серія | Ryzen 9 |
| Мікроархітектура | Zen 5 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Техпроцес | 4 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 37409 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Ігрова збірка на платформі AMD починається з материнської плати: у неї встановлюють процесор, пам’ять, відеокарту й накопичувачі. А від чипсета й набору роз’ємів залежить, яке залізо працюватиме в системі. ASUS TUF Gaming B850 Plus WiFi — плата формату ATX на чипсеті AMD B850 під процесори Ryzen із роз’ємом AM5. Під неї можна зібрати геймерське рішення середнього та старшого рівня. У серії TUF Gaming на першому місці запас міцності та стабільна робота під навантаженням — це основа для ігрового ПК на роки.
Від чипсета й сокета залежить, які процесори стануть на «материнку» і скільки ліній PCIe дістанеться відеокарті та накопичувачам. Материнська плата ASUS TUF Gaming B850-Plus WiFi працює на чипсеті AMD B850 — це середній сегмент платформи AM5.
На B850 відеокарті завжди дістається повноцінний слот PCIe 5.0, тоді як у попереднього B650 він часто залишався у версії 4.0, тому плата не стає вузьким місцем для сучасної відеокарти. Роз’єм AM5 сумісний із Ryzen 7000, 8000 і 9000, тому систему можна зібрати на доступному процесорі, а згодом перейти на старший без заміни плати.
Старші Ryzen під повним навантаженням споживають понад 140 Вт і зберігають високу частоту лише за стабільного живлення — за нього відповідає підсистема VRM. Струм на процесор подають чотирнадцять силових каскадів по 80 А, ще два живлять вбудовану графіку й один — контролер пам’яті, разом схема 14+2+1 DrMOS.
Силові каскади охолоджують радіатори VRM: у тесті з Ryzen 9 9950X за 142 Вт і активному PBO температура вузла залишалася близько 57 °C. Такий запас означає, що ASUS B850 Plus WiFi не обмежує процесор за частотою ні під час довгих ігрових сесій, ні під час рендерингу.
Від швидкості пам’яті й накопичувачів залежить, як швидко дані надходять до процесора й відеокарти. Чотири слоти DIMM на ASUS TUF Gaming B850-Plus вміщують до 256 ГБ DDR5: базова частота — 4800 МГц, а в розгоні з профілем AMD EXPO модулі працюють на частотах понад 8000 МГц. Для Ryzen на AM5 робочий оптимум — DDR5-6000–6400, вище контролер пам’яті додає затримку без помітного приросту FPS.
Відеокарта встановлюється в слот PCIe 5.0 x16 із металевим захистом SafeSlot — у шини п’ятого покоління залишається запас під GPU наступних поколінь. У три слоти M.2 з радіаторами встановлюють NVMe-накопичувачі: верхній працює на PCIe 5.0 x4 і пропускає до 128 Гбіт/с, удвічі більше за PCIe 4.0 на двох інших. Чотири порти SATA III залишаються під звичайні диски й SATA-SSD.
Для виходу в мережу на платі є і бездротовий модуль, і дротовий контролер. Wi-Fi 7 на чипі MediaTek MT7925 працює в діапазонах 2.4, 5 і 6 ГГц і через технологію MLO об’єднує кілька каналів одразу, що знижує затримку в онлайн-іграх. Через Bluetooth 5.4 підключаються геймпади й гарнітури, а дротову мережу обслуговує порт LAN Realtek на 2,5 Гбіт/с. На задній панелі ASUS TUF Gaming B850-Plus розташовані роз’єми USB для різних завдань:
Звук виводить кодек Realtek ALC1220P зі співвідношенням сигнал/шум 120 дБ — проти 95–97 дБ у масових кодеків. Відеовиходи HDMI 2.1 і DisplayPort 1.4 працюють із вбудованою графікою Ryzen і дають змогу виводити зображення без дискретної відеокарти.
Telemart доставляє замовлення по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою та Meest, а із шоуруму плату можна забрати самовивозом. Ігрову збірку зручно оплатити частинами через monobank. На техніку діє гарантія.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC1220P |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
ASUS TUF PROTECTION ASUS Q-Design ASUS Thermal Solution ASUS EZ DIY Aura Sync |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Архітектура NVIDIA Blackwell посилена вдосконаленою системою охолодження та живлення, підкріплена надійним посиленим корпусом для виняткової довговічності. Заряджайте, атакуйте та домінуйте з TUF Gaming GeForce RTX™ 5070, створеною витримувати найскладніші умови експлуатації та забезпечувати неперевершену продуктивність.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Сертифіковані дроселі та MOSFET військового класу TUF забезпечують стабільне живлення графічного процесора, що сприяє підвищенню стабільності системи.
Чорні металізовані конденсатори TUF 5K забезпечують на 52% ширший діапазон робочих температур і в 2,5 раза довший термін служби порівняно зі стандартними конденсаторами.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Захисне покриття плати
Конформне покриття захищає друковану плату від короткого замикання, спричиненого впливом вологи або часток пилу.
Ця вдосконалена система охолодження поєднує ексклюзивну технологію виробництва ASUS MaxContact, термопрокладку з фазовим переходом та ефективні вентилятори Axial-Tech, забезпечуючи преміальну теплову продуктивність, оптимізований повітряний потік і тиху роботу — і все це в межах міцного вентильованого металевого корпусу-екзоскелета.
Технологія MaxContact
MaxContact — це спеціальний виробничий процес ASUS, який ефективно збільшує площу поверхні теплорозподільника, розташованого над графічним процесором, на 5% порівняно з традиційними конструкціями. Це покращує температурні показники до 2°C у поєднанні з розгалуженим масивом радіатора та потужними вентиляторами Axial-Tech.
Удосконалені вентилятори Axial-Tech
Вентилятори Axial-Tech обертаються на подвійних кулькових підшипниках і забезпечують до 31% більший потік повітря порівняно зі стандартними вентиляторами.
Нові напрямки обертання
Два зовнішні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб зменшити турбулентність і покращити розсіювання повітря. Усі три вентилятори зупиняються, коли температура GPU падає нижче 50°C, забезпечуючи тихішу роботу під час легких завдань. Вони відновлюють роботу вище 55°C, дотримуючись кривої швидкості, що балансує продуктивність і рівень шуму.
Вентильований екзоскелет
Високоякісний литий кожух і алюмінієва підсилювальна пластина допомагають запобігти вигину друкованої плати та мають великі вентиляційні отвори для додаткового підвищення розсіювання тепла.
Блоки живлення серії TUF Gaming Gold — ідеальний вибір для відеокарт TUF Gaming GeForce RTX 50 серії, що пропонують виняткову довговічність і надійне живлення. Виготовлені з високоякісних компонентів і конденсаторів військового класу, ці блоки живлення забезпечують максимальну продуктивність вашої ігрової системи навіть під час найвимогливіших навантажень.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
ASUS GPU Guard і кронштейн
ASUS GPU Guard наносить клей на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи тріщин, а кронштейн GPU забезпечує рівномірний тиск кріплення та додаткову стабільність.
Технологія Auto-Extreme
Автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це знижує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення, що зменшує вплив на навколишнє середовище, знижує енергоспоживання під час виробництва та підвищує надійність продукту в цілому.
Найкраща утиліта для тюнінгу GPU
ASUS GPU Tweak III стала ще інтуїтивнішою та функціональнішою, ніж будь-коли. Оновлений інтерфейс забезпечує зручніший доступ, об’єднуючи основні функції в єдиній централізованій панелі, а тюнер напруги й частоти повністю перероблено, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0dB, автоматичне перемикання профілів, повністю настроювана екранна панель і функції журналювання, допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте та керуйте зображеннями й візуальними ідеями, відкриваючи нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому візуальному інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
Один місяць безкоштовного доступу до Adobe Creative Cloud
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час придбання обраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові, революційні можливості для геймерів і творців. Оснащені потужними обчислювальними ресурсами ШІ, GPU серії RTX 50 забезпечують нові враження та графіку наступного рівня реалістичності. Помножте продуктивність завдяки NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Покращене трасування променів та ШІ
NVIDIA RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща якість зображення. На основі ШІ.
DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation і вдосконалені технології Ray Reconstruction і Super Resolution, які працюють на базі графічних процесорів серії GeForce RTX 50 і тензорних ядер п’ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell графічні процесори GeForce RTX 50 Series розкривають революційний реалізм повного трасування променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки RT-ядрам четвертого покоління та проривним технологіям нейронного рендерингу, прискореним тензорними ядрами п’ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп’ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ — прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп’ютері з Windows.
Відеокарта ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC справляється з іграми 2K на максимальних налаштуваннях, важкими AAA з трасуванням променів і кіберспортом на високій герцовці. Адаптер відмінно справляється з роботою в DaVinci та Premiere, прискорює рендер AI-завдань і стримінг з кодеком NVENC AV1. А серія TUF підтверджує, що компоненти всередині — промислового класу, протестовані за військовими стандартами надійності, і їхній ресурс розрахований на роки роботи.
В ASUS TUF Gaming RTX 5070 OC стоїть чип GB205 архітектури Blackwell — п’яте покоління тензорних ядер і четверте покоління RT-блоків. Boost-частота в OC-режимі доходить до 2640 МГц, в Gaming-режимі — 2610 МГц, базова — 2325 МГц. У чипі 6144 CUDA-ядра, 192 тензорних ядра і 48 RT-ядер.
Пам’ять — 12 ГБ GDDR7 на шині 192 біт із пропускною спроможністю 672 ГБ/с. Це на третину вище, ніж 504 ГБ/с у GDDR6X в RTX 4070 Super за тієї ж ширини шини. Перехід на GDDR7 зняв вузьке місце пам’яті попереднього покоління. Також карта підтримує PCIe 5.0, виводить зображення через три DisplayPort 2.1b і два HDMI 2.1b, живиться від одного конектора 16-pin при TGP 250 Вт. ASUS рекомендує блок живлення від 750 Вт.
DLSS 4 в ASUS TUF RTX 5070 додає до трьох додаткових кадрів на кожен нативний — мультиплікатор FPS до 4х. У Hogwarts Legacy на 1440p карта без MFG видає близько 100 FPS, з MFG 4X — 234 FPS. Multi Frame Generation працює на відеокартах серії RTX 50 — це ексклюзив нового покоління. Технологія спирається на 192 тензорних ядра п’ятого покоління і трансформерну модель — першу подібну архітектуру в ігровому рендерингу NVIDIA. На старті DLSS 4 підтримує 75+ ігор, включно з Cyberpunk 2077, Alan Wake 2 і Hogwarts Legacy.
RT-ядра четвертого покоління відповідають за трасування променів — освітлення, тіні та відображення карта розраховує апаратно. NVIDIA Reflex 2 скорочує затримку введення, що важливо для кіберспортивних шутерів.
ASUS TUF 5070 у нативному 1440p видає стабільні 60+ FPS у всіх актуальних AAA-іграх, у більшості проєктів — вище 120 FPS. У Cyberpunk 2077 на 1440p у растеризації карта на 12% швидша за RTX 4070 Super за тестами KitGuru. У нативному RT приріст до RTX 4070 — близько 20% за даними NVIDIA.
У 4K без апскейлінгу карта працює в більшості AAA-ігор у коридорі 60–119 FPS. Важкі сцени з RT при 4K вимагають увімкнення DLSS — зв’язка нативного рендеру 1440p з MFG 4X видає 4K-картинку з FPS у кілька разів вищою за базову. У кіберспортивних проєктах — Counter-Strike 2, Valorant, Apex Legends — запас за частотою кадрів дає змогу виводити картинку на 240 Гц-монітор без вузьких місць за GPU.
ASUS вибудувала охолодження TUF на трьох Axial-Tech-вентиляторах — лопаті із замкнутою формою і бар’єрним кільцем дають на 31% більший потік повітря порівняно зі стандартними вертушками. У простої та за низького навантаження вентилятори зупиняються повністю — режим 0 dB прибирає шум, поки GPU не прогрівся вище за порогову температуру.
Ресурс подвійних шарикопідшипників — 80 000 годин. Конденсатори та котушки серії TUF проходять сертифікацію military-grade. Металевий бекплейт зберігає геометрію друкованої плати і захищає зворотний бік від випадкових ударів. Карта займає 3 125 слоти і поміщається в більшість корпусів Mid-Tower.
Telemart доставляє відеокарти ASUS TUF RTX 5070 по Україні Новою Поштою, Укрпоштою та Meest — при замовленні від 2 000 грн Новою Поштою безплатно. Вартість компонентів можна розділити через monobank на 3–12 місяців. Сумісний блок живлення, корпус і кулери зручно підбирати з експертами Telemart: у шоурумах або через консультацію в месенджерах.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 329 |
| Висота відеокарти | 140 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний з сірим |
Збірки на AMD AM5 і Intel LGA1700 розкривають потенціал тільки зі швидкою DDR5 — повільна пам’ять перетворює потужний процесор на вузьке місце. Kingston підібрала для Fury Beast частоту 6000 МГц з таймінгами CL36–44-44: точку, де приріст в іграх і робочих завданнях ще відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування. Два модулі по 16 ГБ у комплекті Kingston DDR5 32GB KF560C36BBE2K2–32 закривають потреби геймерів і професіоналів без переплати за надлишковий обсяг.
DDR5 винесла управління живленням на сам модуль — вбудований PMIC точніше регулює напругу і не залежить від якості VRM плати, що стабілізує розгін. Конфігурація single rank (1Rx8) знижує навантаження на контролер пам’яті процесора, а алюмінієвий тепловідвід висотою 34.9 мм вписується під більшість баштових кулерів. У режимі JEDEC (4800 МГц, 1.1V) планки KF560C36BBE2K2–32 практично не нагріваються: при активації XMP/EXPO до 6000 МГц і 1.35V радіатор справляється без активного охолодження.
Різниця між DDR5–4800 і DDR5–6000 найпомітніша в геймінгу за 1080p, де відеокарта впорається легко, а процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті. Швидкі модулі скорочують осідання 1% Low FPS — ті самі мікрофризи, які псують відчуття плавного геймплея. У рендерингу та відеомонтажі пропускна здатність 48 000 МБ/с прискорює обмін даними між процесором і GPU:
Kingston прошила в кожен модуль профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO v1.1 — користувачеві не потрібно вручну підбирати частоту, таймінги і напругу. Один пункт у BIOS/UEFI, і Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz 32GB працює на заявленій швидкості:
Комплект KF560C36BBE2K2–32 протестовано на платах ASUS, MSI та GIGABYTE з чипсетами Z790, B760, X670E і B650 — імовірність проблем під час першого запуску мінімальна. На Intel LGA1700 (Core 12–14-го поколінь) пам’ять залучає XMP 3.0, на AMD AM5 (Ryzen 7000/9000) — EXPO v1.1. Перед встановленням оновіть UEFI — свіжий мікрокод покращує сумісність із високочастотними модулями.
Шістнадцять гігабайтів здавалися достатніми кілька поколінь тому, а зараз — нижня межа комфорту. AAA-гра займає 12–16 ГБ, браузер із вкладками — ще 3–4 ГБ, фонові процеси — 2–3 ГБ. При 16 ГБ система починає скидати дані в файл підкачки, кадри просідають. Комплект Kingston Fury DDR5 32GB (2x16 ГБ) закриває цей дефіцит і подвоює пропускну здатність шини завдяки двоканальному режиму — одноканальна конфігурація вдвічі повільніша.
Вбудована корекція On-Die ECC виправляє однобітні збої на кристалі до потрапляння даних у кеш процесора — стабільна робота за 6000 МГц без артефактів у стрес-тестах. Робочий діапазон температур: 0–85°C.
Комплект Kingston Fury Beast DDR5 32GB доступний в інтернет-магазині Telemart з доставленням по Україні та самовивезенням із 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-44-44 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 70.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) UVP (захист від зниженої напруги) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1850 |
| Максимальне TDP | 260 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 68.99 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 160 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 50 000 |
| Вхідний струм | 0.12 |
| Споживана потужність | 1.44 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.19 мм |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 129 x 138 x 160 |
| Вага | 1456 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Вражаюча швидкість щодня
Виконуйте завдання швидше з 990 EVO Plus. Новітня пам'ять NAND забезпечує послідовну швидкість читання та запису до 7 250/6 300 МБ/с, що дозволяє миттєво передавати величезні файли.
Зберігайте прохолоду та заряд енергії протягом усього дня
Оптимізована ефективність підвищує продуктивність. Нікельований контролер збільшує швидкість передачі даних на Ватт на 73% у порівнянні з 990 EVO, зберігаючи потужність і контроль температури при меншому енергоспоживанні.
Більше простору. Додаткова швидкість
Технологія Intelligent TurboWrite 2.0 дозволяє обробляти великі обсяги даних швидше. Зі збільшеною областю TurboWrite та ємністю до 4 ТБ, накопичувач готовий до роботи з важкою графікою та великими файлами.
Програмне забезпечення Samsung Magician
Забезпечте оптимальну продуктивність вашого SSD за допомогою Samsung Magician. Інструменти дозволяють легко переносити дані, відстежувати стан накопичувача, захищати інформацію та отримувати останні оновлення прошивки.
Втілюючи інновації в життя
Флеш-пам'ять NAND від Samsung залишається основою інновацій, змінюючи наше повсякденне життя. Її застосування у споживчих SSD відкриває нові можливості для технологічного прогресу.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | V-NAND TLC |
| Інтерфейс |
PCIe 4.0 x4 PCIe 5.0 x2 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | Samsung in-house Controller |
| Швидкість читання | 7150 |
| Швидкість запису | 6300 |
| Ресурс записи (TBW) | 600 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність |
4.3 Вт (запис) 4.2 Вт (читання) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Додатково |
Підтримка шифрування: AES 256-бітове шифрування (Class 0), TCG / Opal, IEEE1667 (Шифрований привід) Підтримка алгоритму автоматичного складання сміття GC Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T |
| Габарити | 80.15 x 22.15 x 2.38 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Випробуйте багатство функцій охолодження з повною вентиляцією, розумною фільтрацією та продуманим відведенням повітря. MX600 RGB піднімає планку компактного дизайну: розрахована на майбутнє розширення місткість у Full-Tower корпусі, універсальна орієнтація графічного процесора, спрощене налаштування й ефективне керування кабелями... і все це вміщується в корпусі MX600 RGB.
Ефективне охолодження
Попрощайтеся з гарячим обладнанням: MX600 RGB захищений від підвищення температури завдяки повній всеспрямованій вентиляції. Перфорована передня сітка і збільшена висота відсіку для блока живлення з повітрозабірними отворами сприяє ефективній прохідності повітря.
Дві похилі поверхні
Точно спрямовують повітряний потік вперед і з боків, охолоджуючи процесор і відеокарту там, де це необхідно найбільше.
Безмежні можливості повітряного охолодження
Не дозволяйте перегріву вивести вас із гри: MX600 охолоджує ваше обладнання там, де воно працює з максимальною інтенсивністю. Корпус має можливість встановлення до 9 вентиляторів повітряного охолодження. Три 140-мм вентилятори з PWM-керуванням попередньо встановлено.
Шлях води
MX600 RGB підтримує варіанти подвійного 360-мм водяного охолодження на верхній і передній панелях.
Повністю відкрита конструкція
Конструкція планки передніх вентиляторів спрощує збірку, даючи змогу встановлювати передні вентилятори або водяне охолодження без зняття передньої панелі. Повністю знімна верхня кришка забезпечує достатньо місця для компонентів системи, а легкознімна кришка відсіку блока живлення дає змогу без проблем встановлювати або замінювати блок живлення. Вентилятори або 360-мм систему водяного охолодження можна надійно встановити безпосередньо на верхню кришку.
Пилові фільтри
П'ять грамотно розташованих фільтрів захищають ваші дорогоцінні компоненти від потрапляння пилу. Зокрема, доступ до швидкознімного переднього фільтра можна отримати, не знімаючи передню панель, що зводить до мінімуму контакт із частинками в повітрі під час технічного обслуговування. Комплексна фільтрація знизу, зверху, збоку і спереду гарантує чистоту вашого обладнання, скорочує потребу в обслуговуванні та подовжує термін служби вашого ПК.
Унікальна система кабель-менеджменту
Преміальна конструкція для прокладання кабелів містить напрямні для прокладання кабелів і сім ременів на липучці для фіксації кабелів. Лаконічна кришка приховує все від очей, спрощує організацію і забезпечує бездоганний вигляд вашої збірки.
Про запас
Будьте на крок попереду ігрової еволюції завдяки Full-tower потужності в місткому та компактному корпусі. У MX600 RGB передбачено 8 слотів розширення і місце для 400-мм графічного процесора.
Додаткові варіанти збірки
Підтримка MX600 RGB як вертикальної, так і горизонтальної орієнтації графічного процесора дає вам ще більше можливостей збірки, а опорне кріплення графічного процесора гарантує стабільність. (Комплект для встановлення вертикального графічного процесора включено для забезпечення повної функціональності та зручності без додаткових витрат).
Підсвічування. Швидкість.
MX600 RGB оснащений вбудованим концентратором, який забезпечує плавну координацію швидкості обертання вентиляторів із PWM і RGB-підсвічуванням. Це дає вам змогу керувати RGB-підсвічуванням без необхідності використання програмного забезпечення або синхронізувати її з програмним забезпеченням материнської плати.
Колосальний об'єм пам'яті та сучасна панель входів-виходів
У MX600 можна встановити до 4 2.5-дюймових твердотільних накопичувачів або 3 2.5-дюймових твердотільних накопичувача і 1 3.5-дюймовий жорсткий диск. Панель входів/виходів MX600 містить 2 порти USB-A і 1 порт USB-C.
Дві похилі поверхні
Точно спрямовують повітряний потік вперед і з боків, охолоджуючи процесор і відеокарту там, де це необхідно найбільше.
Безмежні можливості повітряного охолодження
Не дозволяйте перегріву вивести вас із гри: MX600 охолоджує ваше обладнання там, де воно працює з максимальною інтенсивністю. Корпус має можливість встановлення до 9 вентиляторів повітряного охолодження. Три 140-мм вентилятори з PWM-керуванням попередньо встановлено.
Повністю відкрита конструкція
Конструкція планки передніх вентиляторів спрощує збірку, даючи змогу встановлювати передні вентилятори або водяне охолодження без зняття передньої панелі. Повністю знімна верхня кришка забезпечує достатньо місця для компонентів системи, а легкознімна кришка відсіку блока живлення дає змогу без проблем встановлювати або замінювати блок живлення. Вентилятори або 360-мм систему водяного охолодження можна надійно встановити безпосередньо на верхню кришку.
| Тип | Full tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX CEB E-ATX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 3 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 180 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 180 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 8 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Додатково | Синхронізація RGB з материнською платою |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 515 x 478 x 235 |
| Габарити в упаковці | 565 x 540 x 300 |
| Вага в упаковці | 10.8 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 0.3 |
| Максимальна частота оновлення | 200 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2745 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 100 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 75x75 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +22° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 18 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker free GamePlus Low Blue Light Game Visual Adaptive-Sync Extreme Low Motion Blur Shadow Boost |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки HDR10 |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Замок Kensington |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
540 x 407 x 213 мм (з підставкою) 540 x 320 x 37 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 600 x 406 x 115 |
| Вага |
3.7 кг (з підставкою) 2.7 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 4.6 |
| Колір | Чорний |
Razer Ornata V3 X
Зробіть перший крок до продуктивності наступного рівня з низькопрофільною ергономічною ігровою клавіатурою, розробленою для того, щоб підняти вашу роботу та гру на новий рівень. Завдяки новому ультратонкому форм-фактору, міцнішим ковпачкам клавіш і підсвітці Razer Chroma RGB, ця клавіатура є ідеальним представленням нашої несправедливої переваги.
Низькопрофільні клавіші
Завдяки тоншим клавішним ковпачкам і коротшим перемикачам ви зможете насолоджуватися природним положенням рук на низькопрофільній ергономічній ігровій клавіатурі, що дає змогу працювати та грати годинами безперервно без напруги в суглобах.
Тихі мембранні перемикачі
Razer Ornata V3 X ідеально підходить для тих, хто віддає перевагу більш тихій і комфортній роботі під час гри або набору тексту.
Ковпачки клавіш з UV-покриттям
Клавішні ковпачки цієї клавіатури довговічніші за звичайні, UV-покриття забезпечує стійкість написів до стирання і захищає клавіші від зносу в разі частого використання.
Надійний, стійкий до проливання дизайн
Міцна конструкція Razer Ornata V3 X досить стійка до інтенсивних ігрових сесій і наслідків незначних влучень води.
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 2 |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Кількість мультимедійних клавіш | 7 клавіш |
| Перемикач | Razer Membrane Switch |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Безшумні мембранні перемикачі |
| Тип кейкапів | ABS |
| Частота опитування | 1000 |
| Наявність | Підставка для рук |
| Особливості |
Вологозахист Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково |
Програмовані клавіші із записом макросів RGB-підсвічування Razer Chroma для однієї зони Міцна конструкція із захистом від пролиття рідини Варіанти прокладки кабелю Razer Synapse Плетений оптоволоконний кабель |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 443 x 144 x 31 |
| Вага | 760 |
| Колір | Чорний |
Завдяки продуманій ергономіці та надлегкій конструкції Razer Cobra розв’язує головну проблему геймерів — втому руки під час тривалих сесій. Симетрична форма 119.6?62.5?38.1 мм підходить для кігтьового і пальцевого хватів.
Мінімальна вага 58 г проти 61 г у Viper Mini забезпечує динамічні рухи. Кабель Speedflex усуває опір при швидких поворотах.
Додаткові елементи дизайну:
Cobra представляє еволюцію перевіреної форми Viper Mini з поліпшеною ергономікою.
Головна відмінність базової версії — пристрій використовує дротове USB-з’єднання, а комп’ютерна мишка Razer Cobra Pro підтримує радіоканал, Bluetooth і USB.
Переваги «професійної» моделі:
Водночас базова Cobra легша на 19 г, оскільки в ній немає вбудованого акумулятора і додаткової електроніки. Це робить пристрій оптимальним вибором для тих, хто прагне до максимальної легкості.
Технологічна база миші Razer Cobra будується на оптичних перемикачах Gen-3, які використовують світлові промені замість механічних контактів. Такий підхід виключає фізичний знос деталей і забезпечує миттєвий відгук без характерного деренчання.
Сенсорна частина не відстає за інноваційністю. Максимальна швидкість відстеження досягає 7.62 м/с при акселерації 35G, що дозволяє виконувати різкі рухи без втрати точності. Частота опитування 1000 Гц гарантує синхронізацію курсора з переміщеннями миші практично без затримок.
ПЗ Razer Synapse розкриває потенціал миші через детальне налаштування кожного параметра. Можливість програмування всіх кнопок дозволяє створювати персональні макроси для різних ігрових ситуацій, а інтеграція з популярними проєктами автоматично перемикає профілі при запуску застосунків.
Особливо зручне налаштування DPI в реальному часі без перезавантаження гри. Система адаптується під стиль гравця і запам’ятовує переваги для кожного жанру.
Додаткові функції програми:
Програмне забезпечення перетворює Cobra на персоналізований інструмент під конкретні вимоги користувача.
Cobra потрапляє в золоту середину між бюджетними моделями і флагманами. За нижчу ціну покупець отримує надійну збірку і перевірені технології від відомого виробника.
Для тих, хто не женеться за найпередовішими фішками, але хоче якісний ігровий маніпулятор — купити мишку Razer Cobra стає відмінним вибором. Тут немає зайвих можливостей, зате є все потрібне для комфортної гри.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 8500 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Живлення | Від порту USB |
| Мікроперемикачі | Razer Optical Mouse Switches Gen-3 |
| Ресурс клавіш | 90 млн натискань |
| Виробник сенсора | Razer |
| Максимальна швидкість | 7.62 |
| Акселерація | 35 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші Внутрішня пам'ять Полегшені |
| Додатково |
Досягніть позначки в точності й повному зануренні з Razer Cobra - легкою провідною ігровою мишею на базі Razer Chroma RGB Налаштуйте Razer Cobra, використовуючи близько 16,8 мільйонів кольорів та незліченну кількість світлових ефектів. Випробуйте більше занурення з ігровою мишею з RGB-підсвічуванням, яке динамічно реагує на сотні ігор, інтегрованих з Chroma |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 119.6 x 62.5 x 38.1 |
| Вага | 58 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии