| $1,987 | Amazon UK (6/7) |
| $1,987 | Amazon FR (6/7) |
| $1,987 | Amazon US (6/7) |
| 1 987,73 € | Amazon DE (6/7) |
| £508.54 | Scan (3/7) |
| 558,70 € | Alternate (3/7) |
| £577.74 | SmartTeck (3/7) |
| 604,60 € | CaseKing (3/7) |
| 314 грн | Y.ua (2/7) |
| 321 грн | Stylus (2/7) |
| 368 грн | Telemart (2/7) |
| £437.63 | Box (2/7) |
| 985 бруб. | Fk (2/7) |
| 86 руб. | xcom (1/7) |
| 92 руб. | Beru (1/7) |
| 286 грн | Comfy (1/7) |
| 343 руб. | Kotofoto (1/7) |
У лінійці процесорів 14-го покоління Raptor Lake Refresh Intel Core i7 14700K займає особливу нішу «золотої середини». Ця модель стала єдиною у всій серії, що отримала реальне збільшення кількості ядер порівняно з попередником. CPU пропонує збалансоване поєднання високої ігрової продуктивності та потужного багатопотокового потенціалу для роботи, залишаючись водночас доступнішим за топові i9.
i7 14th 14700K використовує конфігурацію з 20 ядер і 28 потоків. Intel збільшила обсяг кеш-пам’яті L3 до 33 МБ, що впливає на відгукливість у важких сценаріях.
Ключові параметри:
Зростання числа ядер і частот робить i7–14700K продуктивним центром системи для важких обчислень.
Чип використовує гібридну технологію, що об’єднує два типи ядер. Продуктивні P-ядра беруть основне навантаження в ресурсомістких застосунках та іграх. Енергоефективні E-ядра обробляють фонові процеси та багатопотокові завдання на кшталт рендерингу.
Апаратний планувальник Intel Thread Director аналізує навантаження в реальному часі та переспрямовує потоки на відповідні ядра, забезпечуючи пріоритет грі або робочому застосунку.
Платформа LGA1700 відкриває доступ до швидких інтерфейсів. Контролер пам’яті підтримує DDR5 до 5600 МТ/с. Для периферії передбачено:
Висока швидкість обміну даними гарантує, що якщо ви вирішите купити процесор Intel Core i7–14700K, це буде вибір із запасом на майбутнє.
Індекс «K» вказує на розблокований множник для ручного розгону. Процесор підтримує функцію AI Assist в Intel Extreme Tuning Utility (XTU).
Штучний інтелект аналізує якість кристала і можливості охолодження, пропонуючи безпечні параметри оверклокінгу одним кліком.
Висока продуктивність вимагає відповідного живлення. Базовий тепловий пакет (TDP) становить 125 Вт, у режимі максимального навантаження споживання сягає 253 Вт.
Для відведення тепла Intel Core i7–14700K рекомендуються РСО 360 мм або топові повітряні кулери. Якісне охолодження запобігає скиданню частот під навантаженням.
Додавання чотирьох E-ядер дало i7 14700K приріст у робочих застосунках. У рендерингу та кодуванні відео продуктивність зросла на 18% порівняно з попередником, наближаючись до результатів i9–13900K.
В іграх процесор забезпечує низьку затримку і стабільний фреймрейт. Плавне відтворення складних сцен підтверджує статус одного з найкращих рішень для універсального ПК.
| Лінійка | Intel Core i7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Кількість потоків | 28 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 5600 |
| Об'єм кешу L3 | 33792 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raptor Lake Refresh |
| Серія | 14 Gen |
| Назва графічного ядра | Intel UHD Graphics 770 |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Термопакет | 125 |
| Продуктивність | 53575 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel Z790 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7200 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.2 |
| Звукова карта | Realtek ALC4080 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 7 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 4 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 6 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 8 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 2 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Охолодження FROZR AI 1 x TPM module connector M.2 Shield FROZR - посилене вбудоване теплове рішення M.2 6-Layer Server Grade PCB with 2oz Thickened Copper PCIe Steel Armor 16 +1+1 VRM фази живлення Мосфети 7W/mK |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Що вища роздільна здатність монітора і важчі робочі сцени, то критичніша пропускна здатність оперативної пам’яті. Kingston Fury Beast DDR5 6000 МГц у комплекті 2x16 ГБ розв?язує це завдання: виробник підібрав частоту і таймінги CL30–36-36 на точці, де приріст відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування BIOS.
Kingston вмістила 32 ГБ у два DIMM-модулі KF560C30BBK2–32 з низькопрофільним алюмінієвим радіатором. Висота планки — 6.62 мм за габаритів 133.35 x 34.9 мм: комплект поміщається під баштові кулери і в компактні корпуси. На кожному модулі — інтегрований контролер живлення (PMIC), який регулює напругу точніше, ніж схема материнської плати.
Три профілі XMP 3.0 покривають різні сценарії: основний розганяє до 6000 МГц при CL30 і 1.4 В, альтернативний працює на 5600 МГц, а JEDEC — на безпечних 4800 МГц при 1.1 В. Пропускна здатність на максимумі — 48 000 МБ/с.
Крім того, Kingston вбудувала корекцію помилок на рівні кристала (On-Die ECC) — експериментувати з розгоном можна без ризику втрати даних. Програмований PMIC зберігає два користувацькі слоти — після тонкого налаштування в BIOS свої таймінги і напругу можна записати прямо на модуль.
Два модулі Kingston Fury DDR5 6000 МГц по 16 ГБ запускають двоканальний режим автоматично — достатньо встановити планки в слоти A2 і B2. Кожен модуль працює через два 32-бітові підканали, що подвоює кількість одночасних звернень. Приріст пропускної спроможності у двоканальній конфігурації особливо помітний у рендерінгу, компіляції та іграх із відкритим світом. Активація XMP в UEFI займає один клік: плата зчитує профіль і виставляє частоту, таймінги і напругу.
Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz офіційно підтримує Intel XMP 3.0. MSI, ASUS, ASRock і GIGABYTE протестували і схвалили модулі Fury Beast DDR5. На платформах Intel 12–14 поколінь комплект працює зі штатними профілями без додаткових налаштувань. Плати на AMD AM5 розпізнають JEDEC-профіль, але EXPO комплект не підтримує — частоту доведеться виставляти вручну через BIOS. Виробник підкріплює сумісність п’ятирічною гарантією.
Fury 32gb DDR5 6000 розкриває потенціал у завданнях з інтенсивним перезаписом даних:
На JEDEC-профілі модулі споживають 1.1 В — менше, ніж DDR4 на порівнянних частотах. Навіть за максимальних 1.4 В і 6000 МГц алюмінієвий радіатор утримує температуру в робочому діапазоні до 85 °C. Підібрати Kingston Fury Beast DDR5 і компоненти для апгрейду зручно в Telemart — кешбек 10% бонусами поверне частину вартості, а оцінити модулі наживо можна в одному з 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Слідом за серією Seasonic FOCUS, що добре зарекомендувала себе, серію FOCUS GX оновили, щоб відповідати стандартам ATX 3.1 і PCIe 5.1. Вона пропонує повний спектр блоків живлення потужністю від 750 до 1000 Вт, кожен із яких має компактну глибину 140 мм. Кожен блок оснащений 135-мм вентилятором, кабелем 12V-2x6 і нашою новою технологією OptiSink. Ці блоки покликані стати ідеальними помічниками в живленні новітніх потужних відеокарт і процесорів, представлених на ринку.
Новий дизайн Seasonic OptiSink
Загальну якість і надійність нової серії Seasonic FOCUS було значно поліпшено завдяки абсолютно новій схемі друкованої плати (PCB) і впровадженню автоматизованої технології поверхневого монтажу в процесі виробництва, що зводить до мінімуму людські помилки під час виробництва. Завдяки використанню переробленої друкованої плати в поєднанні з компактнішими компонентами MOSFET і тепловідведеннями, внутрішній простір усередині блока живлення було збільшено для поліпшення тепловідведення і повітряного потоку, що призвело до кращого охолодження компонентів. Завдяки восьмикратному збільшенню тепловідведення внутрішні компоненти блока живлення залишаються холоднішими, що в кінцевому підсумку призводить до підвищення якості продукції, довготривалої надійності та ефективності роботи. Змінена компоновка компонентів блока живлення і поліпшені теплові характеристики забезпечують універсальність і дають змогу безпечно встановлювати блок живлення в будь-якій орієнтації. Конструкція OptiSink - це екологічне рішення, яке не тільки знижує витрати на матеріали та виробництво, а й призводить до економії енергії в довгостроковій перспективі.
Кабель ATX 3.1 і 16-контактний PCIe Gen 5 (12V-2x6)
Новітня серія Seasonic FOCUS від Seasonic розроблена і створена для живлення нових компонентів ПК, що вимагають нових стандартів ATX 3.1 і PCIe 5.1.
Повністю модульні кабелі
У запатентованому дизайні Sea Sonic повна модульність поєднується з широким використанням SMD-технології для підвищення загальної продуктивності та надійності цього блока живлення. Проста та винахідлива схема компонування допомагає досягти неперевершеної якості та продуктивності, де ефективність додатково підвищується завдяки мінімізації опору лінії, зменшенню падіння напруги та зниженню імпедансу. Зменшена кількість компонентів і краще використання простору сприяють оптимальному повітряному потоку всередині корпусу, відведенню тепла, належному охолодженню і, зрештою, збільшенню терміну служби виробу.
Цифрове гібридне керування вентилятором
Перший у галузі запатентований компанією Seasonic передовий трифазний термоконтроль дає змогу досягти оптимального співвідношення між тишею та охолодженням. Цифровий гібридний регулятор вентилятора працює в трьох режимах: Режим без вентилятора, безшумний режим і режим охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 135 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Low Profile |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | З магнітним центруванням |
| Швидкість обертання вентиляторів | 450–1800 |
| Максимальне TDP | 165 |
| Повітряний потік | 55.44 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Висота кулера | 70 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Ресурс | 150 000 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 128 x 146 x 70 |
| Вага | 520 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Бежевий |
| Колір крильчатки | Коричневий |
Представивши флагманський накопичувач Samsung 990 Pro, корейський бренд укотре підвищує планку продуктивності. Цей SSD створений для тих, хто не шукає компромісів. Він кардинально покращує роботу системи, забезпечуючи миттєвий відгук у найвимогливіших завданнях.
В основі разючих показників SSD Samsung 990 Pro лежить баланс передових технологій. Інженери Samsung об’єднали власний високопродуктивний контролер, новітнє покоління пам’яті V-NAND і весь потенціал інтерфейсу PCIe 4.0.
Накопичувач Samsung 990 Pro розкриває весь потенціал сучасного інтерфейсу PCIe 4.0, наближаючись до його теоретичного максимуму. Серцем пристрою став новий, перероблений контролер Samsung.
У парі з передовою пам’яттю V-NAND він демонструє феноменальну продуктивність. Швидкість послідовного читання досягає 7450 МБ/с, а запису — 6900 МБ/с. Завантаження операційної системи, запуск важких програм і відкриття великих файлів відбуваються практично миттєво.
Продуктивність в операціях з випадковим доступом також вражає:
Ці показники безпосередньо впливають на чуйність системи під час роботи з безліччю дрібних файлів, що особливо важливо для геймерів і професіоналів.
Надійність — фундаментальна характеристика Samsung 990 Pro. Накопичувач побудований на базі багатошарової пам’яті V-NAND, яка збільшує швидкість і забезпечує довгий термін служби. Доступні моделі обсягом від 1 ТБ до 4 ТБ. Якість підкріплює 5-річна гарантія виробника.
Ресурс запису — один із передових на ринку:
Такий ресурс дає змогу щодня перезаписувати сотні гігабайт інформації впродовж усього гарантійного терміну.
Стабільну роботу під навантаженням забезпечує система терморегуляції. Контролер вкритий нікелем для кращого тепловідведення, а спеціалізована наліпка-радіатор розподіляє тепло від чипів пам’яті. Для максимального охолодження доступна версія з алюмінієвим радіатором. Стандартний формфактор M.2 2280 спрощує встановлення в більшість сучасних ПК і консолей.
SSD-диск Samsung 990 Pro — універсальне рішення, яке прискорює будь-яке завдання:
Купити Samsung 990 Pro — це зробити інвестицію у швидкість і комфорт, які відчуваються в кожному кліку.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | V-NAND 3-bit MLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | Samsung in-house Controller |
| Швидкість читання | 7450 |
| Швидкість запису | 6900 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність | 7.8 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Додатково |
Підтримка шифрування: AES 256-бітове шифрування (Class 0), TCG/Opal, IEEE1667 (Шифрований привід) Підтримка алгоритму автоматичного складання сміття GC Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T Кеш пам'ять Samsung 1GB Low Power DDR4 SDRAM Підтримка сплячого режиму |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Надійний серверний корпус 4U для промислових задач
Серверний корпус UNC-409S-AIO 4U розроблений для забезпечення високої продуктивності та стабільної роботи в умовах підвищених навантажень. Виготовлений зі сталі SGCC товщиною 1,2 мм, він гарантує відмінний захист компонентів і довговічність у використанні.
Ефективне охолодження
Для покращення тепловідведення корпус підтримує встановлення 360 мм системи рідинного охолодження (AIO), що забезпечує ефективне охолодження процесора навіть при високих навантаженнях.
Гнучкість конфігурації
Корпус сумісний з різними форм-факторами материнських плат, включаючи SSI-EEB, що дозволяє створювати потужні серверні рішення під конкретні задачі.
Надійне живлення
Підтримується встановлення стандартного блока живлення ATX або резервованого mini-redundant PSU, що забезпечує стабільну подачу живлення та підвищує відмовостійкість системи для критично важливих застосувань.
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX ITX EE-ATX SSI-EEB SSI-CEB |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 2 x 80 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 240/360 |
| Максимальна висота кулера | 130 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти | 2 x USB 3.0 |
| Розташування портів | На лицьовій панелі знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 450 |
| Особливості | Без бокового вікна |
| Матеріал | SPCC Сталь |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 1.2 |
| Габарити | 480 x 427 x 176.8 |
| Вага | 9.7 |
| Вага в упаковці | 11.09 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии