| $1,590 | Amazon UK (5/7) |
| $1,590 | Amazon FR (5/7) |
| 1 590,05 € | Amazon DE (5/7) |
| $1,419 | Amazon US (4/7) |
| £294.98 | Scan (2/7) |
| £297.98 | Box (2/7) |
| £316.37 | SmartTeck (2/7) |
| 327,28 € | CaseKing (2/7) |
| 130 грн | Y.ua (1/7) |
| 132 грн | Stylus (1/7) |
| 134 грн | Touch (1/7) |
| 143 грн | Telemart (1/7) |
| 144 грн | Moyo (1/7) |
| 164,90 € | Alternate (1/7) |
| 235 руб. | Kotofoto (1/7) |
Об’єднуючи перевірену часом конфігурацію ядер і передову архітектуру Alder Lake, процесор Core i5-12400F належить до числа головних рішень у 12-му поколінні чипів «синіх». CPU працює на високій тактовій частоті та підтримує новітні стандарти пам’яті, забезпечуючи відмінну чуйність системи під будь-яким навантаженням.
В основі Intel Core i5-12400F лежить прогресивна архітектура Alder Lake, створена за техпроцесом Intel 7. Цей перехід дозволив значно підвищити ефективність і продуктивність порівняно з попередніми поколіннями.
Архітектура оптимізована для роботи з новими системами та застосунками, що гарантує стабільність. Платформа LGA 1700, на якій базується процесор, відкриває доступ до передових технологій і забезпечує потенціал для майбутнього апгрейду.
Класична конфігурація з шести продуктивних ядер (P-Cores) і дванадцяти потоків забезпечує універсальність. Кожен обчислювальний блок обробляє два потоки одночасно завдяки Hyper-Threading, що подвоює багатозадачність.
Ця формула підходить як для вибагливого геймінгу, так і для ресурсомістких робочих процесів, включно з обробкою відео або компіляцією коду. Процесор Intel Core i5-12400F ефективно розподіляє навантаження, підтримуючи високу продуктивність без компромісів.
Ключові технічні параметри:
Поєднання високої тактової частоти і великого обсягу кеш-пам’яті прискорює доступ до часто використовуваних інструкцій, що впливає на швидкість відгуку в іграх і програмах.
Сильний бік платформи з сокетом LGA 1700 — гнучкість при виборі оперативної пам’яті. Процесор i5-12400F підтримує як DDR4, так і DDR5. Це дає свободу при складанні: можна використовувати доступну пам’ять DDR4 для оптимізації бюджету або вибрати DDR5 для максимальної продуктивності та резерву. Чипсет материнської плати визначає, який тип пам’яті буде використовуватися в системі.
Завдяки відмінному співвідношенню продуктивності та ціни на процесор Intel Core i5-12400F, чип вважається оптимальним рішенням для ігрової збірки. Його потужності достатньо, щоб розкрити потенціал сучасних відеокарт, забезпечуючи високий і стабільний FPS. Тепловиділення становить усього 65 Вт у базовому режимі, що спрощує вимоги до системи охолодження і дає змогу створити тихий і ефективний комп’ютер.
Переваги для геймінгу:
Це робить рішення купити Intel Core i5-12400F хорошою інвестицією в ігрову платформу з тривалою актуальністю і мінімальними додатковими витратами.
| Лінійка | Intel Core i5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 2500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 18432 |
| Кодова назва мікроархітектури | Alder Lake |
| Серія | 12 Gen |
| Мікроархітектура | Golden Cove |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | - |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 4800 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 10 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19693 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
Геймери вибирають відеокарту годинами, а материнську плату беруть за залишковим принципом — аби сокет збігся. Підсумок передбачуваний: троттлінг, нестабільна пам’ять, накопичувачі без охолодження. MSI B760 GAMING PLUS WiFi — материнська плата для збірок на Intel 12–14 покоління, де не потрібен оверклок процесора, але важливими є надійне живлення, швидка мережа і стабільна DDR5.
MSI свідомо побудувала плату на чипсеті Intel B760: він відкриває розгін оперативної пам’яті, але блокує множник процесора — навантаження на ланцюги живлення падає, стабільність зростає. Сокет LGA 1700 приймає три покоління Intel Core, від i5–12400F до i7–14700K. Формат ATX і 6-шарова друкована плата з потовщеною міддю (2 унції) дають конструкції жорсткість під масивні кулери і трислотові відеокарти.
Серія MSI B760 виходить у двох версіях — DDR5 і DDR4. Модель з DDR5 несе чотири слоти, приймає до 256 ГБ і працює з профілями XMP 3.0. Технологія Memory Boost стабілізує сигнал через розводку SMT-слотів — XMP-профілі спрацьовують з першого разу без ручного підлаштовування. У тестах плата впевнено працює на DDR5–7200 — вище за офіційно заявлені DDR5–6800+.
MSI розмістила два слоти M.2 з інтерфейсом PCIe Gen4 x4: верхній йде безпосередньо від процесора, нижній — через чипсет. Радіатор M.2 Shield Frozr знижує температуру NVMe-накопичувачів на 8–10 °C і запобігає троттлінгу під час тривалого запису. Разом із чотирма портами SATA 6G обидва слоти формують три рівні зберігання:
Рамка Steel Armor підсилює основний слот PCI-E x16 і утримує важкі відеокарти.
Підсистема живлення +1 Duet Rail із силовими каскадами на 75 А виділяє MSI B760 GAMING PLUS у середньому сегменті. Масивні радіатори з тепловими прокладками 7 Вт/мК відводять тепло від мосфетів, а потовщена мідь у шестишаровій PCB розсіює його по всій площі плати. Під навантаженням Cinebench з i7–14700K температура VRM не перевищує 68 °C — запас для i5 і базових i7 достатній.
MSI вбудувала в плату повний набір мережевих інтерфейсів:
Купувати окремі адаптери не потрібно.
Три конектори — 12V RGB і два 5V Addressable RGB — під?єднують стрічки та вентилятори до екосистеми Mystic Light із синхронізацією через MSI Center. Click BIOS 5 керує сімома вентиляторними роз’ємами через візуальні графіки — користувач будує криві охолодження прямо в BIOS без стороннього софту. На задній панелі — HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, порти USB 3.2 Gen 2 і аудіокодек Realtek ALC897 із 7.1-канальним звуком.
Telemart доставляє замовлення по всій Україні та приймає старі компоненти за програмою Trade-In з доплатою за нові. За потреби фахівці магазину допоможуть підібрати до материнської плати B760 з Wi-Fi від MSI сумісні процесор, пам’ять і охолодження під конкретні завдання.
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B760 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 6800 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2х2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 16x | 5 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 5 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Особливості |
Удосконалена конструкція живлення: система живлення Duet Rail 12+1 Збільшений радіатор, теплові прокладки MOSFET, додаткові термопрокладки 6-шарова друкована плата з потовщеної міді завтовшки 2 унції Посилення звуку: нагородіть свої вуха звуком студійної якості для повного занурення у гру |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX™ 5070 поєднує в собі відмінні температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що спрямовують максимальний потік повітря до радіатора, розміщено в компактному пристрої. Ці вдосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Ретельно продумана форма кожуха та радіатора, а також розташування теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляційні отвори бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недосяжні для інших компактних відеокарт.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Два вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора.
Технологія 0 дБ
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 градусів, що дозволяє знизити шум у системі за невеликого навантаження.
Кулькові підшипники вентиляторів
Кулькові підшипники забезпечують тривалий термін служби — до 80 000 годин, що вдвічі перевищує довговічність підшипників ковзання і перевершує гідродинамічні підшипники. Це гарантує довговічне, надійне та тихе охолодження.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином, підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель відеокарт серії Dual виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й відмінними антикорозійними властивостями.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: нижча температура графічного чипа чи тиха робота відеокарти? У режимі Performance вентилятори системи охолодження обертаються на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта працює тихіше за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності. Хочете більше гнучкості? Скористайтеся ексклюзивною утилітою GPU Tweak III для максимально точного налаштування системи охолодження відеокарти.
Технологія Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme – це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дозволяє уникнути використання агресивних хімічних засобів для чищення, в результаті чого зменшується вплив на навколишнє середовище. Результатом є нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний, високоякісний продукт у цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2572 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 249 |
| Висота відеокарти | 126 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Режим OC: 2572 МГц Режим за замовчуванням: 2542 МГц (Boost Clock) |
| Колір | Чорний з сірим |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 24 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5200 |
| Пропускна спроможність | 41 600 |
| CAS Latency (CL) | CL38 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-40-40-77 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Вага | 130 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Дуже висока ефективність
Pure Power 13 M сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.8%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 13 M — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз'єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і роз'єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Стабільність при різких стрибках навантаження
Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Насолоджуйтеся тишею
При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження.
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 13 M забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Зручність та сумісність
Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.2 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 70.9 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 2.62 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 185 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 395 |
| Особливості |
Кабель-менеджмент Бічне вікно із загартованого скла Цифровий дисплей |
| Додатково | Завантажити ПЗ для корпусу SAMA |
| Матеріал | Метал, скло та пластик |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 470 x 230 x 456 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии