| $3,051 | Amazon US (9/10) |
| $3,051 | Amazon UK (9/10) |
| $3,051 | Amazon FR (9/10) |
| 3 051,52 € | Amazon DE (9/10) |
| 32 грн | Stylus (1/10) |
| 32 грн | Telemart (1/10) |
| 32 грн | Comfy (1/10) |
| 32 грн | Y.ua (1/10) |
| £59.99 | Scan (1/10) |
| 69,90 € | CaseKing (1/10) |
| 69,99 € | Alternate (1/10) |
| 87 бруб. | Fk (1/10) |
AMD Ryzen™ 7000 СЕРІЇ - найсучасніший процесор для геймерів.

Отримайте конкурентну перевагу з процесорами для настільних ПК AMD Ryzen™ 7000 серії та материнськими платами AMD Socket AM5. Швидка гра та виняткова продуктивність для вашого домінування у грі.
Створіть свою збірку з процесором AMD Ryzen™ 7000 серії та материнською платою AMD Socket AM5, щоб досягти революційної продуктивності. Завдяки 16 ядрами "Zen 4" та 32 потоками, тактовій частототі до 5,7 ГГц та кеш-пам'яті об'ємом 80 МБ, процесори AMD Ryzen™ 7000 серії допомагають вам грати на випередження.

Процесори AMD Ryzen™ 7000 серії призначені допомагати творцям прискорити роботу, за рахунок часозберігаючої обчислювальної потужності. Незалежно від того, чи це 3D-рендеринг чи експорт великих відеофайлів, проектуйте, доставляйте та виконуйте завдання зі швидкістю та зберіганням PCIe® 5.0, до 32 потоків обробки та спеціальним відеоприскорювачам.

Сила. Продуктивність. Можливість. Материнські плати AMD Socket AM5 надають нові функції для геймерів: від швидкості пам'яті DDR5 до збільшеної пропускного здатності з PCIe® 5.0. Збірка для процесорів AMD Ryzen™ 7000 серії і більш пізніх версій з процесором AMD Socket AM5. Персоналізуйте продуктивність та задовільняйте свою потребу в швидкості, розганяючи процесор.
Розганяйте пам'ять DDR5 за допомогою технології AMD EXPO™ та отримуйте ще більше продуктивності.

| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 4200 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 98304 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 120 |
| Продуктивність | 34908 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Ігрова збірка на платформі AMD починається з материнської плати: у неї встановлюють процесор, пам’ять, відеокарту й накопичувачі. А від чипсета й набору роз’ємів залежить, яке залізо працюватиме в системі. ASUS TUF Gaming B850 Plus WiFi — плата формату ATX на чипсеті AMD B850 під процесори Ryzen із роз’ємом AM5. Під неї можна зібрати геймерське рішення середнього та старшого рівня. У серії TUF Gaming на першому місці запас міцності та стабільна робота під навантаженням — це основа для ігрового ПК на роки.
Від чипсета й сокета залежить, які процесори стануть на «материнку» і скільки ліній PCIe дістанеться відеокарті та накопичувачам. Материнська плата ASUS TUF Gaming B850-Plus WiFi працює на чипсеті AMD B850 — це середній сегмент платформи AM5.
На B850 відеокарті завжди дістається повноцінний слот PCIe 5.0, тоді як у попереднього B650 він часто залишався у версії 4.0, тому плата не стає вузьким місцем для сучасної відеокарти. Роз’єм AM5 сумісний із Ryzen 7000, 8000 і 9000, тому систему можна зібрати на доступному процесорі, а згодом перейти на старший без заміни плати.
Старші Ryzen під повним навантаженням споживають понад 140 Вт і зберігають високу частоту лише за стабільного живлення — за нього відповідає підсистема VRM. Струм на процесор подають чотирнадцять силових каскадів по 80 А, ще два живлять вбудовану графіку й один — контролер пам’яті, разом схема 14+2+1 DrMOS.
Силові каскади охолоджують радіатори VRM: у тесті з Ryzen 9 9950X за 142 Вт і активному PBO температура вузла залишалася близько 57 °C. Такий запас означає, що ASUS B850 Plus WiFi не обмежує процесор за частотою ні під час довгих ігрових сесій, ні під час рендерингу.
Від швидкості пам’яті й накопичувачів залежить, як швидко дані надходять до процесора й відеокарти. Чотири слоти DIMM на ASUS TUF Gaming B850-Plus вміщують до 256 ГБ DDR5: базова частота — 4800 МГц, а в розгоні з профілем AMD EXPO модулі працюють на частотах понад 8000 МГц. Для Ryzen на AM5 робочий оптимум — DDR5-6000–6400, вище контролер пам’яті додає затримку без помітного приросту FPS.
Відеокарта встановлюється в слот PCIe 5.0 x16 із металевим захистом SafeSlot — у шини п’ятого покоління залишається запас під GPU наступних поколінь. У три слоти M.2 з радіаторами встановлюють NVMe-накопичувачі: верхній працює на PCIe 5.0 x4 і пропускає до 128 Гбіт/с, удвічі більше за PCIe 4.0 на двох інших. Чотири порти SATA III залишаються під звичайні диски й SATA-SSD.
Для виходу в мережу на платі є і бездротовий модуль, і дротовий контролер. Wi-Fi 7 на чипі MediaTek MT7925 працює в діапазонах 2.4, 5 і 6 ГГц і через технологію MLO об’єднує кілька каналів одразу, що знижує затримку в онлайн-іграх. Через Bluetooth 5.4 підключаються геймпади й гарнітури, а дротову мережу обслуговує порт LAN Realtek на 2,5 Гбіт/с. На задній панелі ASUS TUF Gaming B850-Plus розташовані роз’єми USB для різних завдань:
Звук виводить кодек Realtek ALC1220P зі співвідношенням сигнал/шум 120 дБ — проти 95–97 дБ у масових кодеків. Відеовиходи HDMI 2.1 і DisplayPort 1.4 працюють із вбудованою графікою Ryzen і дають змогу виводити зображення без дискретної відеокарти.
Telemart доставляє замовлення по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою та Meest, а із шоуруму плату можна забрати самовивозом. Ігрову збірку зручно оплатити частинами через monobank. На техніку діє гарантія.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC1220P |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
ASUS TUF PROTECTION ASUS Q-Design ASUS Thermal Solution ASUS EZ DIY Aura Sync |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Архітектура NVIDIA Blackwell посилена вдосконаленою системою охолодження та живлення, підкріплена надійним посиленим корпусом для виняткової довговічності. Заряджайте, атакуйте та домінуйте з TUF Gaming GeForce RTX™ 5070, створеною витримувати найскладніші умови експлуатації та забезпечувати неперевершену продуктивність.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Сертифіковані дроселі та MOSFET військового класу TUF забезпечують стабільне живлення графічного процесора, що сприяє підвищенню стабільності системи.
Чорні металізовані конденсатори TUF 5K забезпечують на 52% ширший діапазон робочих температур і в 2,5 раза довший термін служби порівняно зі стандартними конденсаторами.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Захисне покриття плати
Конформне покриття захищає друковану плату від короткого замикання, спричиненого впливом вологи або часток пилу.
Ця вдосконалена система охолодження поєднує ексклюзивну технологію виробництва ASUS MaxContact, термопрокладку з фазовим переходом та ефективні вентилятори Axial-Tech, забезпечуючи преміальну теплову продуктивність, оптимізований повітряний потік і тиху роботу — і все це в межах міцного вентильованого металевого корпусу-екзоскелета.
Технологія MaxContact
MaxContact — це спеціальний виробничий процес ASUS, який ефективно збільшує площу поверхні теплорозподільника, розташованого над графічним процесором, на 5% порівняно з традиційними конструкціями. Це покращує температурні показники до 2°C у поєднанні з розгалуженим масивом радіатора та потужними вентиляторами Axial-Tech.
Удосконалені вентилятори Axial-Tech
Вентилятори Axial-Tech обертаються на подвійних кулькових підшипниках і забезпечують до 31% більший потік повітря порівняно зі стандартними вентиляторами.
Нові напрямки обертання
Два зовнішні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб зменшити турбулентність і покращити розсіювання повітря. Усі три вентилятори зупиняються, коли температура GPU падає нижче 50°C, забезпечуючи тихішу роботу під час легких завдань. Вони відновлюють роботу вище 55°C, дотримуючись кривої швидкості, що балансує продуктивність і рівень шуму.
Вентильований екзоскелет
Високоякісний литий кожух і алюмінієва підсилювальна пластина допомагають запобігти вигину друкованої плати та мають великі вентиляційні отвори для додаткового підвищення розсіювання тепла.
Блоки живлення серії TUF Gaming Gold — ідеальний вибір для відеокарт TUF Gaming GeForce RTX 50 серії, що пропонують виняткову довговічність і надійне живлення. Виготовлені з високоякісних компонентів і конденсаторів військового класу, ці блоки живлення забезпечують максимальну продуктивність вашої ігрової системи навіть під час найвимогливіших навантажень.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
ASUS GPU Guard і кронштейн
ASUS GPU Guard наносить клей на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи тріщин, а кронштейн GPU забезпечує рівномірний тиск кріплення та додаткову стабільність.
Технологія Auto-Extreme
Автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це знижує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення, що зменшує вплив на навколишнє середовище, знижує енергоспоживання під час виробництва та підвищує надійність продукту в цілому.
Найкраща утиліта для тюнінгу GPU
ASUS GPU Tweak III стала ще інтуїтивнішою та функціональнішою, ніж будь-коли. Оновлений інтерфейс забезпечує зручніший доступ, об’єднуючи основні функції в єдиній централізованій панелі, а тюнер напруги й частоти повністю перероблено, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0dB, автоматичне перемикання профілів, повністю настроювана екранна панель і функції журналювання, допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте та керуйте зображеннями й візуальними ідеями, відкриваючи нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому візуальному інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
Один місяць безкоштовного доступу до Adobe Creative Cloud
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час придбання обраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові, революційні можливості для геймерів і творців. Оснащені потужними обчислювальними ресурсами ШІ, GPU серії RTX 50 забезпечують нові враження та графіку наступного рівня реалістичності. Помножте продуктивність завдяки NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Покращене трасування променів та ШІ
NVIDIA RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща якість зображення. На основі ШІ.
DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation і вдосконалені технології Ray Reconstruction і Super Resolution, які працюють на базі графічних процесорів серії GeForce RTX 50 і тензорних ядер п’ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell графічні процесори GeForce RTX 50 Series розкривають революційний реалізм повного трасування променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки RT-ядрам четвертого покоління та проривним технологіям нейронного рендерингу, прискореним тензорними ядрами п’ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп’ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ — прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп’ютері з Windows.
Відеокарта ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC справляється з іграми 2K на максимальних налаштуваннях, важкими AAA з трасуванням променів і кіберспортом на високій герцовці. Адаптер відмінно справляється з роботою в DaVinci та Premiere, прискорює рендер AI-завдань і стримінг з кодеком NVENC AV1. А серія TUF підтверджує, що компоненти всередині — промислового класу, протестовані за військовими стандартами надійності, і їхній ресурс розрахований на роки роботи.
В ASUS TUF Gaming RTX 5070 OC стоїть чип GB205 архітектури Blackwell — п’яте покоління тензорних ядер і четверте покоління RT-блоків. Boost-частота в OC-режимі доходить до 2640 МГц, в Gaming-режимі — 2610 МГц, базова — 2325 МГц. У чипі 6144 CUDA-ядра, 192 тензорних ядра і 48 RT-ядер.
Пам’ять — 12 ГБ GDDR7 на шині 192 біт із пропускною спроможністю 672 ГБ/с. Це на третину вище, ніж 504 ГБ/с у GDDR6X в RTX 4070 Super за тієї ж ширини шини. Перехід на GDDR7 зняв вузьке місце пам’яті попереднього покоління. Також карта підтримує PCIe 5.0, виводить зображення через три DisplayPort 2.1b і два HDMI 2.1b, живиться від одного конектора 16-pin при TGP 250 Вт. ASUS рекомендує блок живлення від 750 Вт.
DLSS 4 в ASUS TUF RTX 5070 додає до трьох додаткових кадрів на кожен нативний — мультиплікатор FPS до 4х. У Hogwarts Legacy на 1440p карта без MFG видає близько 100 FPS, з MFG 4X — 234 FPS. Multi Frame Generation працює на відеокартах серії RTX 50 — це ексклюзив нового покоління. Технологія спирається на 192 тензорних ядра п’ятого покоління і трансформерну модель — першу подібну архітектуру в ігровому рендерингу NVIDIA. На старті DLSS 4 підтримує 75+ ігор, включно з Cyberpunk 2077, Alan Wake 2 і Hogwarts Legacy.
RT-ядра четвертого покоління відповідають за трасування променів — освітлення, тіні та відображення карта розраховує апаратно. NVIDIA Reflex 2 скорочує затримку введення, що важливо для кіберспортивних шутерів.
ASUS TUF 5070 у нативному 1440p видає стабільні 60+ FPS у всіх актуальних AAA-іграх, у більшості проєктів — вище 120 FPS. У Cyberpunk 2077 на 1440p у растеризації карта на 12% швидша за RTX 4070 Super за тестами KitGuru. У нативному RT приріст до RTX 4070 — близько 20% за даними NVIDIA.
У 4K без апскейлінгу карта працює в більшості AAA-ігор у коридорі 60–119 FPS. Важкі сцени з RT при 4K вимагають увімкнення DLSS — зв’язка нативного рендеру 1440p з MFG 4X видає 4K-картинку з FPS у кілька разів вищою за базову. У кіберспортивних проєктах — Counter-Strike 2, Valorant, Apex Legends — запас за частотою кадрів дає змогу виводити картинку на 240 Гц-монітор без вузьких місць за GPU.
ASUS вибудувала охолодження TUF на трьох Axial-Tech-вентиляторах — лопаті із замкнутою формою і бар’єрним кільцем дають на 31% більший потік повітря порівняно зі стандартними вертушками. У простої та за низького навантаження вентилятори зупиняються повністю — режим 0 dB прибирає шум, поки GPU не прогрівся вище за порогову температуру.
Ресурс подвійних шарикопідшипників — 80 000 годин. Конденсатори та котушки серії TUF проходять сертифікацію military-grade. Металевий бекплейт зберігає геометрію друкованої плати і захищає зворотний бік від випадкових ударів. Карта займає 3 125 слоти і поміщається в більшість корпусів Mid-Tower.
Telemart доставляє відеокарти ASUS TUF RTX 5070 по Україні Новою Поштою, Укрпоштою та Meest — при замовленні від 2 000 грн Новою Поштою безплатно. Вартість компонентів можна розділити через monobank на 3–12 місяців. Сумісний блок живлення, корпус і кулери зручно підбирати з експертами Telemart: у шоурумах або через консультацію в месенджерах.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 329 |
| Висота відеокарти | 140 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний з сірим |
Збірки на AMD AM5 і Intel LGA1700 розкривають потенціал тільки зі швидкою DDR5 — повільна пам’ять перетворює потужний процесор на вузьке місце. Kingston підібрала для Fury Beast частоту 6000 МГц з таймінгами CL36–44-44: точку, де приріст в іграх і робочих завданнях ще відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування. Два модулі по 16 ГБ у комплекті Kingston DDR5 32GB KF560C36BBE2K2–32 закривають потреби геймерів і професіоналів без переплати за надлишковий обсяг.
DDR5 винесла управління живленням на сам модуль — вбудований PMIC точніше регулює напругу і не залежить від якості VRM плати, що стабілізує розгін. Конфігурація single rank (1Rx8) знижує навантаження на контролер пам’яті процесора, а алюмінієвий тепловідвід висотою 34.9 мм вписується під більшість баштових кулерів. У режимі JEDEC (4800 МГц, 1.1V) планки KF560C36BBE2K2–32 практично не нагріваються: при активації XMP/EXPO до 6000 МГц і 1.35V радіатор справляється без активного охолодження.
Різниця між DDR5–4800 і DDR5–6000 найпомітніша в геймінгу за 1080p, де відеокарта впорається легко, а процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті. Швидкі модулі скорочують осідання 1% Low FPS — ті самі мікрофризи, які псують відчуття плавного геймплея. У рендерингу та відеомонтажі пропускна здатність 48 000 МБ/с прискорює обмін даними між процесором і GPU:
Kingston прошила в кожен модуль профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO v1.1 — користувачеві не потрібно вручну підбирати частоту, таймінги і напругу. Один пункт у BIOS/UEFI, і Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz 32GB працює на заявленій швидкості:
Комплект KF560C36BBE2K2–32 протестовано на платах ASUS, MSI та GIGABYTE з чипсетами Z790, B760, X670E і B650 — імовірність проблем під час першого запуску мінімальна. На Intel LGA1700 (Core 12–14-го поколінь) пам’ять залучає XMP 3.0, на AMD AM5 (Ryzen 7000/9000) — EXPO v1.1. Перед встановленням оновіть UEFI — свіжий мікрокод покращує сумісність із високочастотними модулями.
Шістнадцять гігабайтів здавалися достатніми кілька поколінь тому, а зараз — нижня межа комфорту. AAA-гра займає 12–16 ГБ, браузер із вкладками — ще 3–4 ГБ, фонові процеси — 2–3 ГБ. При 16 ГБ система починає скидати дані в файл підкачки, кадри просідають. Комплект Kingston Fury DDR5 32GB (2x16 ГБ) закриває цей дефіцит і подвоює пропускну здатність шини завдяки двоканальному режиму — одноканальна конфігурація вдвічі повільніша.
Вбудована корекція On-Die ECC виправляє однобітні збої на кристалі до потрапляння даних у кеш процесора — стабільна робота за 6000 МГц без артефактів у стрес-тестах. Робочий діапазон температур: 0–85°C.
Комплект Kingston Fury Beast DDR5 32GB доступний в інтернет-магазині Telemart з доставленням по Україні та самовивезенням із 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-44-44 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Дуже висока ефективність
Pure Power 13 M сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.8%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 13 M — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз'єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і роз'єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Стабільність при різких стрибках навантаження
Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Насолоджуйтеся тишею
При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження.
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 13 M забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Зручність та сумісність
Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.2 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 70.9 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 2.62 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1850 |
| Максимальне TDP | 260 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 68.99 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 160 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 50 000 |
| Вхідний струм | 0.12 |
| Споживана потужність | 1.44 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.19 мм |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 129 x 138 x 160 |
| Вага | 1456 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX CEB |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 190 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 10 слотів розширення |
| Додатково | Слот розширення типу 7 + 3 |
| Порти |
1 x USB Type-C 2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x miniJack (3.5 мм) |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Додатково |
Корпус пропонує дві окремі передні панелі, які демонструють дві сторони його індивідуальності: одна панель відображає сліпуче RGB-підсвічування, а інша оптимізована для чудового повітряного потоку Це останнє доповнення до серії Duoface є справжнім втіленням гнучкості та інноваційного дизайну з відкритим компонуванням Duoface Pro RGB, оснащений чотирма 120-мм вентиляторами ARGB та виділеним логотипом, дозволяє вам керувати безліччю приголомшливих світлових ефектів одним натисканням спеціальної кнопки RGB Виготовлена з високоякісного металу та має перфорацію діаметром 5,0 мм, панель повітряного потоку Duoface Pro RGB забезпечує виняткову вентиляцію та рясний приплив свіжого повітря |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора/Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 496 x 465 x 240 |
| Габарити в упаковці | 567 x 567 x 313 |
| Вага | 10 |
| Вага в упаковці | 12.5 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Отримайте нові враження від ігор з монітором ROG Strix XG27ACMEG, створеним для максимальної зручності. Пориньте у плавне, реалістичне зображення з роздільною здатністю 1440p, частотою оновлення до 260 Гц і блискавичним часом відгуку (мін. 0,3 мс). Долайте виклики без зусиль завдяки функціям на основі штучного інтелекту (ШІ) і розширюйте можливості підключення із сучасним універсальним роз’ємом USB Type-C.
Якість зображення поза конкуренцією
Пориньте в ігровий світ, що вражає, з монітором ROG Strix XG27ACMEG. Швидка IPS-панель з високою яскравістю, роздільною здатністю 1440p і сертифікацією VESA DisplayHDR 400 забезпечує неперевершені ігрові й мультимедійні можливості, оживляючи кожну деталь яскравими кольорами та неперевершеною чіткістю.
Швидкість і точність
Позбавтеся від затримок і розмиття в динамічних сценах завдяки частоті оновлення до 260 Гц і блискавичному часу відгуку 0,3 мс (мін.). Таке поєднання забезпечує плавний ігровий процес, надаючи перевагу в іграх різного жанру, як-от шутери від першої особи, перегони й стратегії в реальному часі. Миттєво реагуйте на події і впевнено виконуйте вирішальні постріли.
Гра без артефактів
Насолоджуйтеся грою без ефекту розриву кадру завдяки підтримці технологій G-SYNC та FreeSync Premium*. Висока якість зображення гарантується також за рахунок змінної частоти оновлення екрана (Variable Refresh Rate, VRR). Технологія ELMB-SYNC усуває ореоли та розриви, забезпечуючи чітке зображення з високою частотою кадрів під час гри. Інтегрована технологія ASUS Variable Overdrive динамічно регулює частоту оновлення відповідно до зміни частоти кадрів, що гарантує оптимальні результати в будь-якій грі.
Яскраві кольори, фабричне калібрування
Монітор здатний відображати 95% відтінків кінематографічного колірного простору DCI-P3 та 130% простору sRGB. Кожен пристрій проходить ретельні перевірки для забезпечення точності передачі кольору, що гарантує якісне й реалістичне зображення.
Гнучкість підключення
Підключайте монітор із легкістю до різноманітних пристроїв завдяки широкому вибору інтерфейсів, зокрема порту Type-C* з підтримкою режиму DP Alt для передачі відеосигналу й живлення, DisplayPort 1.4, що дає змогу отримати максимальну роздільну здатність і частоту оновлення, а також інтерфейсу HDMI, яким оснащено консолі та інші мультимедійні пристрої
ШІ-технології
Завдяки технології GamePlus* що працює на основі штучного інтелекту, програмне забезпечення монітора аналізує сцену на екрані в режимі реального часу й коригує перехрестя GamePlus для підвищення точності прицілювання. Крім того, функція Dynamic Shadow Boost освітлює темні ділянки сцен, не засвічуючи світлі, даючи перевагу над супротивниками.
Налаштування без зусиль
Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу програми DisplayWidget можна легко налаштовувати параметри монітора, не торкаючись фізичних кнопок.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 0.3 |
| Максимальна частота оновлення | 260 |
| Яскравість | 400 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit |
| Розмір пікселя | 0.233 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 95 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси |
1 x USB Type-C 1 x miniJack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +45° до -45 |
| Регулювання висоти | 0–110 |
| Технологія синхронізації |
FreeSync G-Sync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 29 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Shadow Boost GameFast Input Adaptive-Sync ELMB Sync GamePlus GameVisual |
| Особливості |
Безрамковий дисплей RGB-підсвічування Технологія Power Delivery HDR10 |
| Додатково |
Замок Kensington DisplayHDR 400 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
614 x 503 x 188 мм (з підставкою) 614 x 367 x 86 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 722 x 476 x 227 |
| Вага |
5.8 кг (з підставкою) 3.6 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 8.4 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Габарити | 900 x 420 |
| Товщина | 5 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии