| $2,078 | Amazon UK (9/9) |
| $2,078 | Amazon US (9/9) |
| $2,078 | Amazon FR (9/9) |
| 2 078,51 € | Amazon DE (9/9) |
| 255 грн | Y.ua (2/9) |
| 257 грн | Stylus (2/9) |
| 263 грн | Touch (2/9) |
| 279 грн | Telemart (2/9) |
| 89,90 € | Alternate (1/9) |
| 115 руб. | Kotofoto (1/9) |
| 122 бруб. | Fk (1/9) |
| 197 грн | Comfy (1/9) |
| 221 руб. | Pleer (1/9) |
| £229.83 | SmartTeck (1/9) |
Ryzen 7 5700X — найдоступніший восьмиядерний процесор у лінійці Ryzen 5000 на архітектурі Zen 3. Вісім фізичних ядер і шістнадцять потоків ефективно працюють як у сучасних іграх, так і в багатопотокових завданнях — рендерингу, монтажі, стримінгу. Теплопакет не перевищує 65 Вт, тому процесор залишається холодним під навантаженням і не потребує масивного охолодження. Таке поєднання підходить для збірки, якій потрібні вісім ядер без переплати за максимальну частоту.
В іграх частота окремих ядер і затримки кешу важливіші за теплопакет і кількість потоків. Архітектура Zen 3 підвищила IPC порівняно з Zen 2 та об'єднала L3-кеш в єдиний блок обсягом 32 МБ, до якого ядро звертається напряму. Активні блоки розганяються до 4.6 ГГц завдяки Precision Boost 2, тому в ігрових сценах частота кадрів тримається майже на рівні старшого восьмиядерного процесора з TDP 105 Вт — різниця близько 4% на лічильнику FPS практично непомітна.
Для відеокарт середнього та високого класу такого запасу продуктивності достатньо. У роздільних здатностях 1080p і 1440p у зв'язці з GeForce RTX 3060 або Radeon RX 6700 частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер. Тому восьми ядер Ryzen 7 5700X вистачає і для продуктивніших відеокарт, аж до RTX 4070, а під час подальшого апгрейду відеокарти процесор не стане вузьким місцем системи.
Процесор встановлюється в сокет AM4 — ту саму платформу, яку AMD використовує з першого покоління Ryzen. Чипсети B550 і X570 розпізнають Ryzen 7 5700X без оновлення прошивки, а для відеокарти на них доступні всі 16 ліній PCIe 4.0. B550 пропонує оптимальний баланс ціни та можливостей, тоді як X570 забезпечує більше швидкісних ліній для накопичувачів і периферії.
Материнські плати попереднього покоління — B450, X470, A520 — також сумісні, але потребують оновлення BIOS до версії з мікрокодом AGESA 1.2.0.6b або новішої: без актуальної прошивки система не запуститься. Контролер пам'яті підтримує DDR4-3200 у двоканальному режимі обсягом до 128 ГБ. Для систем AM4 на Ryzen 1000–3000 це останній апгрейд процесора без заміни материнської плати — наступні покоління AMD перевела на сокет AM5.
Заявлений теплопакет становить 65 Вт, а реальна межа потужності пакета (PPT) у процесора AMD Ryzen 7 5700X не перевищує 76 Вт. У старшого восьмиядерного процесора з TDP 105 Вт цей показник сягає 142 Вт — майже вдвічі більше за співставної продуктивності. Тому 5700X виділяє менше тепла й навіть під повним навантаженням не наближається до температурної межі у 90 °C.
Низьке тепловиділення не потребує дорогого охолодження. Для процесора з TDP 65 Вт достатньо баштового кулера середнього класу зі 120-мм вентилятором, а комплектних Wraith Stealth або Wraith Prism вистачає для роботи у штатному режимі. Для розгону через Precision Boost Overdrive рекомендується продуктивніший кулер. У версії tray кулер і коробка відсутні, тому систему охолодження потрібно купувати окремо — підійде будь-який кулер із кріпленням AM4.
Конфігурація з восьми ядер і шістнадцяти потоків підходить для трьох основних сценаріїв використання:
Для користувачів, які оновлюються з Ryzen 7 3700X, перехід забезпечує приріст IPC архітектури Zen 3 приблизно на 19% за збереження того самого сокета та теплопакета.
Telemart постачає процесор із трирічною гарантією, а через онлайн-конфігуратор можна зібрати ПК із сумісною материнською платою та системою охолодження. За потреби спеціалісти магазину допоможуть підібрати систему під ключ або модернізувати наявну платформу, а частину старого «заліза» можна здати за програмою Trade-In та отримати знижку на нові компоненти.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26816 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2667 |
| Максимальна частота пам'яті | 4866 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 6 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | - |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Відчуйте справжню потужність із Prime Radeon™ RX 9070 XT – відеокартою у компактному 2,5-слотовому виконанні для сумісності з різноманітними корпусами. Термопрокладка з фазовим переходом і три вентилятори забезпечують максимальний повітряний потік і найкращу ефективність охолодження.
Відеокарта Prime Radeon™ RX 9070 XT має 2,5-слотову конструкцію з ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора й теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальні температурні характеристики.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Три вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора. Таким чином, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Два кулькових підшипники
Пара кулькових підшипників, які використовуються у вентиляторах цієї відеокарти, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином, підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Технологія 0dB
Коли температура графічного процесора опускається нижче 55°С, усі три вентилятори зупиняються, що дає змогу грати в легкі ігри або виконувати нескладні завдання в тиші. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 60°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard і кронштейн
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і стабільність.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: знижена температура графічного чипа чи менше шуму від відеокарти? У режимі Performance вентилятори обертатимуться на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта буде більш тихою за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Калькулятор потужності БЖ
GPU Tweak III
Для сучасних відеокарт ASUS пропонується ексклюзивна утиліта GPU Tweak III, яка надає користувачеві повний контроль над графічною підсистемою комп'ютера. З її допомогою можна змінювати частоти й напруги, налаштовувати роботу вентиляторів, відстежувати дані апаратного моніторингу тощо. Ця утиліта допоможе вам отримати максимум із вашої нової відеокарти!
Докладніше про GPU Tweak III
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на Adobe Creative Cloud під час купівлі вибраних продуктів ASUS — отримайте доступ до всіх застосунків Adobe та Adobe Substance 3D.
Докладніше про пакет Adobe Creative Cloud
СТВОРЕНА ДЛЯ БЛИСКАВИЧНОЇ ГРИ – МІКРОАРХІТЕКТУРА AMD RDNA™ 4
Швидкість, продуктивність і графіка працюють разом, забезпечуючи плавні кадри та повне занурення. Надшвидкі відеокарти серії Radeon™ RX 9000 працюють на основі уніфікованих обчислювальних блоків AMD RDNA™ 4 з покращеними можливостями трасування променів для максимально занурюючого досвіду на всіх ключових ігрових роздільних здатностях. Активуйте AMD HYPR-RX6, щоб миттєво увімкнути всі підтримувані технології підвищення продуктивності та зниження затримки в тисячах ваших улюблених ігор. Насолоджуйтеся якісним масштабуванням зображення на основі ШІ за допомогою AMD FidelityFX™ Super Resolution 41, що забезпечує захопливий ігровий досвід зараз і на роки вперед.
Якісна графіка, посилена ШІ
Пориньте у світ неймовірної графіки з трасуванням променів нового покоління. Грайте з бездоганною чіткістю завдяки якісному масштабуванню зображення на основі ШІ AMD FidelityFX™ Super Resolution 41 з розширеною генерацією кадрів у підтримуваних іграх. Розкрийте свої навички завдяки покращеним мультимедійним і стрімінговим можливостям з AMD Radiance Display™ Engine.
Миттєве прискорення
Виведіть миттєву продуктивність AMD Radeon™ на ще вищий рівень завдяки потужності AMD Software. Увімкніть AMD HYPR-RX6 одним натисканням, щоб розкрити весь потенціал вашого GPU Radeon™, використовуючи об'єднану силу AMD Radeon™ Super Resolution1, AMD Fluid Motion Frames 2, AMD Radeon™ Anti-Lag та AMD Radeon™ Boost. Надійні драйвери та підтримка ігор з першого дня гарантують, що оптимізації вже готові забезпечити високу частоту кадрів, чіткішу графіку та низьку затримку в тисячах ігрових вражень, що на вас чекають.
Технології майбутнього
AMD Radeon™ дає все необхідне, щоб ваша система залишалася швидкою на роки вперед. Поєднайте її з процесорами AMD Ryzen™ серії 9000 з підтримкою PCI Express® Gen 5 та новітньою технологією AMD Smart Access Memory™ 3, щоб реалізувати весь потенціал платформи AM5. Використовуйте технології зі штучним інтелектом Radeon™ та Ryzen, переходьте на дисплеї нового покоління з підтримкою DisplayPort™ 2.1 і отримайте до 16 ГБ відеопам'яті для насолоди іграми класу AAA в усій їхній візуальній красі — зараз і на роки вперед.
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 3030 |
| Частота відеопам'яті | 20000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 26932 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 2.1a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка AMD FidelityFX | + |
| Довжина відеокарти | 312 |
| Висота відеокарти | 130 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin x3 |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості |
Режим OC (GPU Tweak III): до 3030 МГц (Boost Clock)/до 2480 МГц (Game Clock) Режим за замовчуванням: до 3010 МГц (Boost Clock)/до 2460 МГц (Game Clock) |
| Колір | Сірий |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18-38 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідвід Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний з білим |
| Статус ОЗП | Нова |
Доступний у 2 кольорах
Серія G пропонує універсальні конфігурації для різних потреб у потужності та гармонії з кольоровою гамою компонентів, дозволяючи користувачам обрати ідеальний блок живлення як за продуктивністю, так і за зовнішнім виглядом.
Відповідність стандарту ATX 3.1
Серія G відповідає стандарту ATX 3.1, розробленому для живлення високопродуктивних компонентів ПК з покращеною стабільністю, ефективністю та стійкістю до стрибків потужності. Це забезпечує надійну роботу, особливо для сучасних вимогливих систем.
Роз’єм 12V-2?6
Серія G оснащена міцним і термостійким роз’ємом 12V-2?6, сумісним із відеокартами NVIDIA GeForce RTX 50 та 40 Series. Він забезпечує стабільну та ефективну подачу живлення, відповідаючи високим вимогам графічних процесорів нового покоління навіть під значними навантаженнями.
Японський конденсатор
Серія G оснащена високоякісним основним японським конденсатором, відомим своєю надійністю та тривалим терміном служби. Цей преміальний компонент гарантує стабільну подачу живлення та підвищує довговічність і продуктивність блока живлення навіть у складних умовах.
140 мм ECO-вентилятор з FDB-підшипником
Серія G оснащена 140-мм ECO-вентилятором з підшипником ковзання на основі гідродинамічної технології (FDB), який забезпечує тиху роботу, довговічність та ефективне охолодження. Ця технологія допомагає підтримувати оптимальну температуру, знижувати рівень шуму та підвищувати надійність під час тривалої роботи.
Повністю модульна конструкція
Повністю модульна конструкція серії G дозволяє використовувати лише необхідні кабелі, мінімізуючи безлад та забезпечуючи акуратне складання.
Багаторівневий захист
Серія G включає комплексні системи захисту: від перевантаження по потужності, перенапруги, заниженої напруги, перевантаження по струму, перегріву, короткого замикання, стрибків і пускових струмів, а також від роботи без навантаження. Ці заходи гарантують стабільність системи та захист ключових компонентів від пошкоджень і збоїв.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 140 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 150 x 86 |
| Вага | 3.12 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) NLO (Без навантаження) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA1200 LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 600–3000 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Повітряний потік | 77 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 156 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.33 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 6.9 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 156 x 126 x 88 |
| Вага | 685 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 181 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 265 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 3 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Підтримка плат BTF | Підтримка плат BTF |
| Матеріал | SPCC Сталь, пластик і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина скла | 4 |
| Товщина стінок | 0.6 |
| Габарити | 453 x 450 x 235 |
| Вага | 6.3 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 0.3 |
| Максимальна частота оновлення | 240 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2745 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 88 |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | от +23° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +15° до -15 |
| Регулювання висоти | 0–120 |
| Технологія синхронізації |
FreeSync G-Sync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 15 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker free Low Blue Light GamePlus Game Visual Extreme Low Motion Blur Shadow Boost |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Замок Kensington |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
541 x 525 x 205 мм (з підставкою) 541 x 323 x 58 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 600 x 460 x 200 |
| Вага |
4.9 кг (з підставкою) 2.9 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 6.3 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии