| $857 | xcom |
| немає в наявності | Y.ua → |
| немає в наявності | Moyo → |
| немає в наявності | Stylus → |
| немає в наявності | Comfy → |
| немає в наявності | Telemart → |
| немає в наявності | Kotofoto → |
| немає в наявності | Just → |
| немає в наявності | Fk → |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 165 |
| Яскравість | 400 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.2a 2 x HDMI 2.0 |
| Додаткові інтерфейси |
3 x USB 3.0 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +20° до -20 |
| Регулювання висоти | 0–115 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 30.1 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.29 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.63 |
| Фірмові технології |
BlueLightShield Flickerless Low Dimming Comfyview |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 4 |
| Додатково |
DisplayHDR 400 G-SYNC/Adaptive Sync сумісний |
| Комплектація |
Монітор VGA кабель Кабель живлення |
| Габарити | 612 x 530 x 236 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии