| немає в наявності | Amazon US → |
| немає в наявності | Amazon UK → |
| немає в наявності | Amazon DE → |
| немає в наявності | Amazon FR → |
Відчуйте новий рівень візуального комфорту з PL2424HD Монітор Prologix 23.8" PL2424HD з роздільною здатністю 1920x1080, має 23.8 дюймів. Цей IPS монітор із безрамковим дизайном забезпечує чудову якість зображення й широкі кути огляду. Насиченість кожній сцені надають 16.7 мільйонів кольорів, а динамічні сцени оживатимуть перед вами з частотою оновлення 100 Гц. З монітором PL2424HD ви можете насолоджуватися переглядом з будь-якого місця! Це все завдяки кутам огляду 178°/178° і зручному екрану з можливістю нахилу в межах від -5° до 15°. Підключайте, налаштовуйте, користуйтеся! Вбудовані порти D-Sub (VGA), HDMI, DP та Audio 3.5 mm дають вам свободу під’єднати що завгодно. А вбудовані колонки? Так, з PL2424HD ваші фільми та музика зазвучать по-новому.
| Призначення | Для повсякденних завдань |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 100 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 1 x VGA 1 x DisplayPort |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 75x75 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +15° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 30 |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель HDMI |
| Габарити | 538 х 400 х 145 мм |
| Вага | 2.95 кг |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии