| Призначення | Для роботи з кольором |
| Діагональ | 21.5″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 5 |
| Максимальна частота оновлення | 75 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 20 000 000:1 |
| Розмір пікселя | 0.248 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 1.4 1 x VGA |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +22° до -4 |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 17 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.5 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології | FreeSync |
| Комплектація |
Монітор Кабель HDMI Кабель DisplayPort |
| Габарити | 487 x 395 x 180 мм |
| Вага | 2.74 кг |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии