| Purpose | Для повседневных задач |
| Diagonal | 21.5″ |
| Permission | 1920x1080 |
| Type of matrix | VA |
| Backlight | W-LED |
| The ratio of the parties | 16:9 |
| Coating | Matte |
| Response time | 1 |
| The maximum update frequency | 75 |
| Brightness | 250 |
| Static contrast | 3000:1 |
| Dynamic contrast | 80 000 000:1 |
| Color rendering | 16.7 million |
| Matrix bitness | 8 bit |
| Pixel size | 0.249 |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| NTSC | 72 |
| sRGB | 99 |
| Interfaces |
1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Additional interfaces |
2 x USB 2.0 1 x mini-Jack (3.5 mm) |
| Vesa | 100x100mm |
| Capabilities | Tilt angle adjustment |
| Incline | from +22° to -4 |
| Power Supply | built-in |
| Power consumption in working mode | 17 |
| Power consumption in the off mode | 0.3 |
| Power consumption in standby mode | 0.5 |
| Branded technologies |
Flicker Free Blue Light Filter AdaptiveSync |
| Peculiarities |
Edge-to-edge display Built-in speakers |
| Dynamics | 2 x 2 |
| Additionally | Kensington lock support |
| Equipment |
Monitor Power cable HDMI cable USB cable |
| Dimensions | 500 x 365 x 183.5 mm |
| Dimensions in the package | 565 x 128 x 394 |
| The weight | 3.1 kg |
| Weight in the package | 4.5 |
| Color | Черный |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии