| $142 | Box |
| $154 | Scan |
| $159 | Alternate |
| $192 | xcom |
| $194 | xcom |
| $205 | SmartTeck |
| $224 | Beru |
| $270 | Just |
| $278 | Kotofoto |
| $350 | Fk |
| немає в наявності | Amazon US → |
| немає в наявності | Amazon UK → |
| немає в наявності | Amazon DE → |
| немає в наявності | Amazon FR → |
| немає в наявності | Just → |
| немає в наявності | oldi → |
| немає в наявності | Kotofoto → |
| немає в наявності | Just → |
| немає в наявності | Box → |
| немає в наявності | Telemart → |
| немає в наявності | Y.ua → |
| немає в наявності | Stylus → |
| немає в наявності | Kotofoto → |
| немає в наявності | Pleer → |
| немає в наявності | Pleer → |
| немає в наявності | Just → |
| Призначення | Для повсякденних завдань |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 5 |
| Максимальна частота оновлення | 60 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| NTSC | 72 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x VGA |
| Додаткові інтерфейси |
1 x mini-Jack (3.5 мм) IN 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 32 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Flicker Free |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Комплектація | Монітор |
| Габарити | 463 x 612 x 183 мм |
| Вага | 4.85 кг |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии